Dmuchańce - witamy!

Witamy Państwa w Świecie fantastycznej zabawy, przygód, rozrywki i aktywnego wypoczynku. Specjalizujemy się w organizacji i obsłudze imprez dla dzieci i dorosłych na terenie całej Polski. Organizacja imprez dla dzieci - imprezy plenerowe dla dzieci - atrakcje dla dzieci cała Polska, najczęściej Poznań. Już od kilkunastu lat działamy na rynku w Polsce. Nasze dmuchane zabawki są w pełni bezpieczne dla bawiących się dzieci. Wykorzystywane dmuchańce i urządzenia rozrywkowe podczas imprez rodzinnych są regularnie sprawdzane pod kątem technicznym. Gwarantujemy wspaniałą zabawę dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. W naszej ofercie znajdziecie wiele urządzeń jak: zjeżdżalnia dmuchana dla dzieci, zamek dmuchany, dmuchane zamki, karuzela dla dzieci, karuzele wiedeńską, kolejka na szynach, kolejka dla dzieci, ciuchcia dla dzieci, autodrom eurobungy , byk rodeo, wesołe miasteczko, ścianka wspinaczkowa, suchy basen z piłeczkami, place zabaw, trampolina, kule wodne i wiele innych. Oferowane urządzenia rozrywkowe firmy AVEX, zapewniają świetną rozrywkę nie tylko dzieciom, ale i ich rodzicom. O ile zjeżdżalnie i dmuchane zamki (dmuchańce) są przeznaczone dla najmłodszych to dla starszych również posiadamy ciekawe atrakcje.

AVEX - baw się z nami! Dmuchańce - zamki dmuchane, dmuchane zabawki, zjeżdżalnie dmuchane oraz zjeżdżalnia dla dzieci, karuzela dla dzieci, eurobungee, kolejka na szynach, kolejka dla dzieci - ciuchcia dla dzieci, karuzela wenecka-wiedeńska, byk rodeo, autodrom.

 

Oferujemy niezapomnianą zabawę na symulatorze byk rodeo, kuli zorbing, sumo, gladiatorze czy eurobungee. Dla osób lubiących współzawodnictwo przewidzieliśmy gigantyczne piłkarzyki by poczuć się przez chwilę, jak na prawdziwym boisku piłkarskim. Posiadamy atrakcje dla dzieci nie tylko będące zabawkami dmuchanymi – dużym zainteresowaniem najmłodszych cieszy się kolejka ciuchcia oraz karuzela wenecka lub łańcuszkowa dla dzieci.Swoją ofertę atrakcji dla dzieci kierujemy praktycznie do wszystkich, którzy pragną zorganizować: festyn, imprezę integracyjną bądź huczne otwarcie. Urządzenia rozrywkowe ,znajdująca się w naszej ofercie, w znakomity sposób promują miejsca, w których się znajdują i dają niepowtarzalną oprawę organizowanym imprezom. Dmuchańce firmy AVEX gwarancją udanej imprezy plenerowej dla rodzin z dziećmi !!! Z poważaniem Ewa i Grzegorz KozakNowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl