Atrakcje na imprezy mikołajkowe

Święta bożonarodzeniowe to najbardziej wyczekiwany przez dzieci okres. Śnieg, zimowe zabawy, prezenty od świętego mikołaja ale również jarmarki bożonarodzeniowe. Organizatorzy imprez z roku na rok chcieliby zaskoczyć swoich klientów. Często pojawiają się pytania "Jakie atrakcje wybrać na event bożonarodzeniowy lub imprezę mikołajkową?" W tym artykule przedstawimy kilka niezwykłych atrakcji, które doskonale sprawdzą się na imprezie mikołajkowej. 

Karuzela Wenecka Na Imprezy Mikołajkowe

Trudno nam rozpocząć artykuł inną atrakcją. Ze względu na ogromny sentyment jaki posiadamy do karuzel weneckich. Jest to atrakacja, która jest punktem obowiązkowym na jarmarkach bożonarodzeniowych. Z roku na roku urządzenia te zyskują na popularności i coraz częściej można spotkać je na różnego rodzaju imprezach mikołajkowych. Z całego serca polecamy karuzele jako punkt waszego eventu. 

Pewnie zadajecie sobie pytanie. Ile kosztuje wynajęcie karuzeli weneckiej? Jest to atrakacja. na którą trzeba przeznaczyć stosunkowo większy budżet, niż na inne atrakcje. Ale napewno zwróci ona uwagę gości oraz na długo zapadnie w ich pamięci. Koszt wynajmu karuzeli weneckiej jest zależny od długości trwania imprezy. Jednodniowy wynajem to koszt kilku tysięcy złotych za event. Natomiast przy długoterminowych eventach koszt ten znacząco spada.

Więcej informacji na temat karuzeli weneckiej możecie uzyskać na stronie internetowej www.karuzelawenecka.pl

Kolejka Świąteczna 

Które z dzieci nie marzylo o przejażdżce ekspresem polarnym? Kolejka szynowa to kolejna proponowana przez nas atrakcja na imprezę świąteczną. Dzieci mogą przejechać się pociągiem i poczuć jak w prawdziwym ekspresie polarnym. Kolejki dostępne są w kilku wersjach. Pierwsza z nich do standardowa kolejka szynowa, która porusza się po ułożonych torach. Natomiast drugi typ to kolejka typu Melex, która pozwala dowolnie dostosować trasę oraz mogą korzystać z niej również dorośli. Na dużych eventach może ona pełnić rolę środka transportu i wozić gości z punktu A do puntku B. 

Tron Świętego Mikołaja Na Evencie

Impreza mikołajkowa nie obejdzie się bez odpowiedniej scenografii. Specjalnie na event świąteczny można przygotować prezenty lub drobne upominki dla najmłodszych uczestników. Upominki te może rozdać św. Mikołaj z pomocą elfów. Specjalnie na taką atrakcję przygotowany mamy strój świętego mikołaja, zespół animatorów oraz ogromny tron. Na którym może zasiąść gwiazdor i zapraszać po kolei dzieci po odbiór prezentów. Atrakcja ta pozwala dzieciom doświadczyć niezapomnianego spotkania ze świętym mikołajem oraz sprawić im radość drobnym upominkiem. 

Świąteczne Dmuchańce

Na wydarzeniu nie może zabraknąć dmuchańcy. Dlatego mam przygotowane urządzenia na okres świąteczny. Jednak warto mieć na uwadze, że dmuchańce w okresie zimowym mogą być wykorzystywane w zamkniętych i zadaszonych pomieszczeniach. Karuzele, kolejki i wszelkie inne urządzenia mechaniczne można stosować również na zewnątrz. Jednak dmuchańce mogą nie nadawać się do zabawy z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych. 

W kolejnej części artykułu przedstawimy niektóre z proponowanych przez nas dmuchańcy.

Basen z piłeczkami - Bałwanek

Jest to urządzenie przeznaczone dla najmłodszych. Dmuchany basen z kulkami w kształcie bałwanka. Sprawdzi się jako atrakcja dla dzieci, a także ozdoba na evencie. Zdjęcia urządzenia można zobaczyć w ofercie i katalogu Basen z piłeczkami - Bałwanek.

Dmuchana Kula Śnieżna

Kula śnieżna przypominająca popularną świąteczną ozdobę, w której po wstrząśnięciu spadają płatki śniegu. Dmuchaniec ten również pełni rolę ładnej ozdoby świątecznej na imprezie. Dmuchana Kula Śnieżna

Świąteczne zjeżdżalnie dmuchane

Jest to standardowe urządzenie w wydaniu świątecznym. Bożonarodzeniowe zjeżdżalnie dmuchane sprawdzą się jako atrakcja dla starszych dzieci.

Podsumowanie - Atrakcje na imprezy Mikołajkowe

Podczas eventów prowadzonych na zewnątrz np.: jarmarkach, które odbywają się na starówkach i rynkach miast. Zalecamy urządzenia mechaniczne czyli wszelkiego rodzaju karuzele weneckie, karuzele krzesełkowe. Dobrze sprawdzą się też kolejki szynowe. Natomiast kolejką typu Melex można zorganizować wycieczki objazdowe po terenie jarmarku bożonarodzeniowego. 

Gdy dysponuje się terenem zamkniętym, który jest niezależny od warunków atmosferycznych. Wtedy można zdecydować się na powyższe urządzenia mechaniczne ale można urozmaicić atrakcje dodatkowo o dmuchańce świąteczne. Dmuchańcy świątecznych jest wiele różnych rodzajów. Nie wszystkie z nich zostały przez nas opisane, pozostałe z urzędzeń można zobaczyć w świątecznym katalogu urządzeń.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl