Dmuchańce Bydgoszcz

Oferujemy wynajem nowych dmuchańców w mieście Bydgoszcz oraz innych polskich miastach dla event menagerów, organizatorów wydarzeń.Jeśli planujesz imprezę plenerową, piknik lub festyn w Bydgoszczy. Zapoznaj się z naszym artykułem gdzie przedstawimy najbardziej polecane atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz w kilku słowach przedstawimy naszą firmę. 

Jeśli nie możesz zdecydować się, które z atrakcji najlepiej sprawdzą się podczas twojego pikniku. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam jak chciałbyś, aby wyglądało twoje wydarzenie. A my pomożemy tobie dobrać odpowiednie dmuchańce, które sprawdzą się na twoim evencie.
 

Poszukujesz dmuchańców na event w Bydgoszczy?

Jesteś event menagerem i potrzebujesz wynająć dmuchańce? Postaramy się tobie przybliżyć naszą firmę i w kilku słowach opowiedzieć co mamy do zaoferowania. Omówimy zasady i wartości, których trzymamy się w AVEXie od wielu lat. Pokażemy też tobieBydgoszcz dmuchańce wynajem jakimi urządzeniami możesz ubogacić swoją imprezę.   

Bydgoszcz to miasto, które chętnie i często odwiedzamy z naszymi dmuchańcami. Siedziba naszej firmy znajduje się niedaleko tego miasta dlatego dużą część realizacji przeprowadzamy własnie tam. Dzięki temu, że Bydgoszcz znajduje się w naszym standardowym obszarze działań nia narazisz się na wysokie koszty transportu, tym samym możemy zaproponować tobie niższą wycenę na twój event. 

Do kogo kierujecie wasze usługi?

Wynajmujemy dmuchańce w Bydgoszczy i na terenie całej Polski. Nasze usługi kierujemy do dosłownie każdego. 

Jesteś firmą eventową, organizatorem imprez plenerowych? 

Urząd miasta, który organizuje lokalne wydarzenie?

Chciałbyś zorganizować urodzinki i wynająć dmuchańca na swój prywatny ogródek?

Jesteś firmą konkurencyjną i brakuje tobie sprzętu do realizacji zlecenia dla klienta? Również możemy tobie pomóc i nie wahaj się napisać. Utrzymujemy przyjazne stosunki z wieloma firmami z naszej branży.

Czemu mam skorzystać z waszej oferty?

Nie zamierzamy przekonywać do korzystania koniecznie z naszej oferty dmuchańców. Przedstawimy zasady, którymi kierujemy się w naszej firmie od wielu lat. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z tą częścią artykułu. Jeśli jednak chciałbyś dowiedzieć sie więcej o samych rodzajach urządzeń, które możesz wynająć w Bydgoszczy, przejdź do kolejnego akapitu. 

Czym wyróżniają się wasze dmuchańce?

Dmuchańce, które mamy w swojej ofercie to urządzenia polskiej produkcji. Nie stosujemy chińskich zamienników, które odbiegają znacząco jakością wykonania od dmuchanców europejskiej produkcji. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia wyprodukowane przez VIV oraz dmuchańce, które są szyte specjalnie na nasze zamówienie .

Chińscy producenci stosują przedewszystkim materiał o niższej gramaturze stąd podatność na rozrywaGigantyczne dmuchańce Bydgoszcznie oraz nagrzewanie się materiału. 

Zamki dmuchane, które oferujemy są zdobione ręcznie malowanymi malunkami. Znajdziesz tam bohaterów z popularnych bajek, filmów animowanych, a także zjeżdżalnie dmuchane o motywach tematycznych, które sprawdzą się np.: na pikniku ekologicznym (zjeżdżalnia dmuchana Las), pikniku pirackim (dmuchany statek piracki).

Jeśli chciałbyś zobaczyć jak prezentują się nasze urządzenia. Odwiedź nasz Fanpage na facebooku, gdzie znajdziesz zdjęcia z naszych dmuchanych realizacji. Możesz też zapoznać się z pojedynczymi dmuchańcami na naszej stronie w zakładce oferta lub piszą na nasz adres mailowy w celu otrzymania katalogu z urządzeniami na aktualny rok.

Czy wasze dmuchańce są czyste?

Wielu organizatorów eventów ma obawy odnośnie czystości urządzeń. Co nas wcale nie dziwi, ponieważ przez charakter eventów, które odbywają się plenerowo powoduje, że dmuchańce często brudzą się i trzeba nieustannie o nie dbać. Same gabaryty dmuchańców powodują, że ich mycie jest uciążliwe.

Urządzenia, które nie są odpowiednio konserwowane już po jednym sezonie eventowym mogą być w oBydgoszcz Zamki Dmuchanepłakanym stanie. Często nie do uratowania. 

Wracając do pytania. Tak, posiadamy w naszej siedzibie zaplecze, które pozwala nam pompować urządzenia w naszej hali magazynowej i w razie potrzeby wyczyścić dmuchańca. Urządzenia myjemy przy pomocy specjalnych płynów przeznaczonych do czyszczenia plandek. W sezonie zimowym konserwujemy dmuchańce nanosrebrem, aby zapobiec czasem pojawiającej się pleśni na materiale. Szczególy dotyczące mycia oraz konserwacji dmuchanców przedstawimy w innym artykule przeznaczonym dla właścicieli firm z dmuchańcami, który niedługo pojawi się na naszej stronie internetowej. 

Organizuję event w Bydgoszczy czy zapewnicie obsługę?

Tak, wypożczyjąc od nas urządzenia możesz być spokojny/a o ich obsługę w trakcie imprzey plenerowej. Wraz z dmuchańcami do Bydgoszczy dotrzemy również i my. Czyli osoby dbające o bezpieczeństwo dzieci w trakcie imprezy oraz przygotowanie i demontaż dmuchańców po zakończonym evencie. 

Gdzie działacie?

Wszędzie :) Najdalej obsługiwaliśmy event organizowny kilka lat temu na Ukrainie. Czynnie działamy na terenie całej Polski. Między innymi właśnie w województwie kujawsko-pomorskim i w Bydgoszczy. Jeśli jesteś zainteresowany skorzystaniem z naszych usług, chcesz zorganizować event za granicą, skontaktuj się z nami w celu otrzymania bezpłatnej wyceny.

Wynajem Dmuchańcy Bydgoszcz

Jeśli jesteś zainteresowany wynajmem naszych dmuchańców. Organizujesz imprezę plenerową w Bydgoszczy lub innym mieście, możesz się z nami skontaktować, aby omówić warunki współpracy. Przedstawimy tobie ofertę oraz aktualne ceny za wynajem poszczególnych zjeżdżalni, zamków dmuchanych i innych urządzeń eventowych. 

Jak wynająć zamek dmuchany w Bydgoszczy?

Chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą? Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy i napisz w wiadomości "Proszę o katalog urządzeń eventowych".  W ciągu 24 godzin otrzymasz katalog dmuchańców wraz z cenami za ich wynajem. 

Następnie po zapoznaniu się z urządzeniami. Wspólnie omówimy wszystkie kwestie dotyczącej organizowanej przez Ciebie imprezy i polecimy dmuchańce idelane na twoją bydgoską imprezę. 

Organizuję event w Bydgoszczy, jakie dmuchańce wybrać?

Zastanawiasz się, które z urządzeń sprawdzą się na twoim evencie? Jakie dmuchańce sprawią uśmiech na twarzach dzieci :DDmuchane Tory Przeszkód Wipeout Bydgoszcz
Musisz zadać sobie i odpowiedzieć na kilka krótkich pytań.

Jaka jest twoja grupa docelowa?

Kto będzie uczestnikiem na twojej imprezie? Organizujesz Dni Bydgoszczy, piknik w bydgoskim przedszkolu czy wieczór kawalerski w Bydgoszczy? Zależnie od wieku twoich uczestników warto dobrać dmuchańce. 

Jeśli w twojej grupie docelowej znajdują się dorośli i starsze dzieci (nastolatkowie), wtedy zdecydowanie lepiej sprawdzą się dmuchańce do rywalizacji. Czyli dmuchane tory przeszkód, mechaniczny byk rodeo, surfing lub mechaniczna ścianka wspinaczkowa. Po, której należy sprawnie się wspinać, bo z minuty na minutę przyśpiesza, a wspinaczka staje się coraz trudniejsza. 

Wśród atrakcji dla dzieci możesz dobierać swobodnie. Znajdziesz naprawdę dużo atrakcji, które sprawdzą się na imBydgoszcz Animacje dla Dzieciprezach i eventach skierowanych do dzieci. Jeśli przewidujesz, że na twoim festynie lub imprezie pojawią się maluchy w wieku do 3 lat, które mogą nie podołać wspinaczce po zjeżdżalni dmuchanej. Zapewnij dla nich suchy basen z kuleczkamibędzie to dla nich w pełni bezpieczna atrakcja. Jeśli chciałbyś zorganizować dla maluchów strefę animacyjną w ofercie mamy jedyny na rynku dmuchany ogródek animacyjny. Taki ogródek idealnie sprawdzi się dla maluchów. W środku znajdują się klocki, z których mogą tworzyć dowolne budowle. 

Gdy na twoim evencie spodziewasz się odrobinę starszych dzieci. Możeszy wybierać dowolne dmuchańce. Zjeżdżalnie dmuchane, dmuchane zamki do skakania.
Czy wspomniane wcześniej gigantyczne 80 metrowe tory przeszkód. Wszystkie te atrakcje zapewnią niezapomnianą dla dzieci rozrywkę. Jest to zdecydowanie najłatwiejsza grupa, jeśli chodzi o dobór atrakcji. 

Ile dmuchańców powinienem wypożyczyć na event w bydgoszczy?

Tutaj odpowiedź jest zależna od budżetu, który posiadasz i planowanej liczbie uczestników. Średnio na zamku dmuchanym bawi się jednocześnie 8 dzieci, a zmiana grupy na dmuchańcu następuje średnio co 5 minut. Ilość urządzeń należy dostosować też do specyfiki eventu. Zależnie od tego czy zorganizowane zostaną inne atrakcje dla uczestników poza dmuchańcami. 
W tej kwestii zalecamy bezpośredni kontakt z nami i omówienie jak będzie wyglądał planowany event, aby zalecić ilość urządzeń adekwatną do przewidywanej liczby uczestników. 

Przy małych eventach przewidzianych na 20-40 osób, wystarczy jedna zjeżdżalnia dmuchana i zamek do skakania. Będzie to wystarczający zestaw, który nie spowoduje ogromnych kolejek i niezadowolenia wśród gości wywołanego zbyt długim czasem oczekiwania. 

Przy dużych eventach, na których spodziewać można się kilkuset uczestników. Liczbę dmuchańcy należy dostosować do specyfiki wydarzenia i innych planowanych atrakcji. Gdy spodziewasz się kilku tysięcy gości, event można pKaruzela Wenecka Bydgoszczodzielić na tury. Dzięki czemu zaoszczędzisz na wynajmie urządzeń i liczbie atrakcji. Jedna tura gości uczestniczy w imprezie przez 3 godziny, a po 3 godzinach przychodzi druga tura uczestników. Dzieląc w ten sposób event, zapobiegasz powstawaniu tłumów i kolejek na evencie. Możesz zorganizować go też na mniejszej powierzchni, z mniejszą ilością dmuchańcy. Ograniczająć w ten sposób konieczny do wydania budżet. 

Mamy jeszcze wiele innych rad i pomysłów na rozplanowanie eventu. Najlepiej jeśli skontaktujesz się z nami mailowo (biuro@avex.com.pl), a my doradzimy tobie w sprawie organizacji.

Chciałbyś aby nasze dmuchańce pojawił się w Bydgoszczy?

Planujesz festyn lub imprezę w Bydgoszczy i chciałbyś skorzystać z naszych dmuchańcy? Napisz do nas wiadomość mailową, a przyślemy tobie aktualny katalog urządzeń. Znajdziesz tam kilkadziesiąt zjeżdżalni dmuchanych, zamków dmuchanych i inne dmuchańce. Wynajmujemy dmuchańce w Bydgoszczy i na terenie całej Polski. Nasze dmuchańce Bydgoszcz odwiedziły już wielokrotnie!

Zachęcamy do sprawdzenia naszej ofert i zorganizowania wspólnie eventu testowego! Jeśli przekonasz się, że się spiszemy, zachęcamy do stałej współpracy. Dla naszych stałych klientów oferujemy zniżki i rabaty na nasze usługi. Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl