Dmuchańce Cena

Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem zjeżdżalni dmuchanej albo dmuchanego placu zabawa? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym omówimy od czego zależna jest cena wynajmu urządzenia dmuchanego. 

Ile kosztuje wynajem dmuchańca?

Cena za wynajem dmuchańca jest zależna od kilku różnych czynników. Wycena dokonywana jest indywidualnie zależnie od specyfiki imprezy i doliczane są różne atrakcyjne rabaty w zależności od liczby wynajętych zjeżdżalni dmuchanych i innych dmuchańców. Dmuchańce Cena

Aby zapoznać się z aktualnym cennikiem wynajmu urządzeń napisz do nas poprzez nasz formularz kontaktowy!
Wystarczy napisać wiadomość o treści "Proszę o przesłanie aktualnego cennika urządzeń". Otrzymasz od nas katalog najnowszych urządzeń wraz z orientacyjnymi cenami. 

Czemu orientacyjnymi cenami?
Ponieważ tak jak wspomnieliśmy. Każdy event jest wyceniany indywidualnie w zależności od ilości zamówionych urządzeń otrzymujesz od nas różne rabaty. Dlatego wycena może być niższa od cen zawartych w katalogu dmuchańców. 

Gdy planujesz organizację swojego eventu. Warto napisać do nas wiadomość, a uzyskasz od nas bezpłatną wycenę.

Od czego zależy cena za wynajem zjeżdżalni dmuchanej?

Koszt wynajmu urządzenia jest uzależniony od kilku czynników. 

  • Miejsca planowanego wydarzenia - do ceny wynajmu dmuchańców doliczane są również koszty transportu. Dlatego wycena uzależniona jest od miejsca gdzie organizowany jest event.
  • Liczby wynajmowanych urządzeń - przy zamówieniu większej ilości urządzeń zmniejaszają się cena wynajmu za pojednycze urządzenie i otrzymujesz rabaty na większe zamówienia

Chciałbym otrzymać od was wycenę

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 733 833 933 lub mailowo pod adresem mailowym biuro@avex.com.pl
Przedstaw nam pomysł na twój event, możesz wybrać dowolne urządzenia lub poradzić się nas, a my dobierzemy urządzenia do twojego budżetu. Wycena nic nie kosztuje, a będziesz mógł porównać naszą ofertę z ofertą konkurencji. 

Jakie zamki dmuchane macie w waszej ofercie?

Znajdzies u nas najróżniejsze typy dmuchańcy. Dmuchane Tory Przeszkód, Dmuchane zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe, miękkie góry i wiele innych atrakcji. A w przypadku gdybyś chciał urozmaicić imprezę o dodatkowe atrakcje możesz zdecydować się na karzuelę wenecką albo kolejkę szynową! 

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl