Dmuchańce dla dzieci do ogrodu

Zastanawiasz się nad wypożyczeniem dmuchańca do twojego ogrodu? Dobrze trafiłeś! W dzisiejszym artykule omówimy wszelkie kwestie, o które najczęściej pytają nas klienci przed wypożyczeniem dmuchanego zamku do swojego ogrodu. Przedstawimy też naszą ofertę urządzeń i wskażemy polecane przez nas urządzenia, które zmieszczą się w przydomowym ogrodzie. 

Wynajem Dmuchańcy dla dzieci do ogrodu

Jesteśmy agencją eventową specjalizującą się w organizowaniu dużych wydarzeń firmowych ale posiadamy również ofertę zamków dmuchanych przeznaczonych specjalnie dla osób prywatnych. Dmuchańce przewidziane do rozstawienia we własnym ogrodzie w sam raz na przyjęcie urodzinowe lub osiedlową imprezę integracyjną organizowaną przez sąsiadów. 

Jakie Zamki Dmuchane mogę zamówić do ogrodu?

Mamy specjalny katalog dmuchańcy ogrodowych, które wyselekcjonowaliśmy z naszego asortymentu, tak aby zmieściły się one w przydomowych ogrodach. Niektórzy mogą być zaskoczeni ale znajdą się tam prawie wszystkie rodzaje dostępnych urządzeń.Dmuchańce do ogrodu

Znajdziecie tam min. dmuchane miękkie góry czyli place zabaw z olbrzymią nadmuchiwaną poduchą po środku, która działa jak galareta. Dzieci uwielbiają na nią wskakiwać. Jest to bardzo lubiana przez nie atrakcja. 

Do ogrodu można zamówić również mniejsze i średnie zjeżdżalnie dmuchane, z których dzieci mogą zjeżdżać do woli. Atrakcja ta przewidziana jest dla trochę starszych dzieci powyżej 3 roku życia. Ale ci młodsi mogą również zjechać pod opieką rodziców. 

Poza dmuchanymi zjeżdżalniami i miękkimi górami można wybierać też spośród dmuchanych placów zabaw.

Wszystkie dmuchańce dla dzieci, które można wynająć do ogrodu zaprezentowaliśmy w katalogu urodzinkowym. Aby otrzymać katalog urodzinkowy, gdzie znajdują się również aktualne ceny za wynajem urządzeń wystarczy napisać od nas wiadomośc poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy wysłać wiadomość o treści "Proszę o przesłanie katalogu urodzinkowego". Otrzymasz wtedy aktualny katalog z najnowszymi urządzeniami i aktualnymi cenami.

Ile kosztuje wypożyczenie zamku dmuchanego do ogrodu?

Wypożyczenie zamków dmuchanych przeznaczonych do ogrodów to koszt kilkuset złotych. Dokładna cena jest uzależniona od rodzaju urządzenia oraz miejsca imprezy. Prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny w celu przedstawienia wyceny wynajmu urządzenia. Taka wycena jest w pełni bezpłatna, wystarczy do nas po prostu napisać :) 

Mailowo wysyłamy również katalog z aktualnymi orientacyjnymi cenami za wynajem konkretnego typu urządzenia. 

Czy dmuchaniec zmieści się na moim ogrodzie?

W ofercie dmuchańcy ogrodowych znajdują się urządzenia, które zostały specjalnie wybrane z naszego asortymentu. Znajdziesz tam dmuchańce, które nie przytłoczą gości swoją wielkością, zmieszczą się na większości ogrodów, a jednocześnie spełnią oczekiwania dzieci. 

Najmniejsze z zamków dmuchanych to urządzenia o niedużym rozmiarze wynoszącym 4 metry długości na 4 metry szerokości.Dmuchańce ogrodowe wypożyczalnia Przewidziane są one na niewielkie ogrody i zapewnią zabawę dla kilku osób jednocześnie. 

Standardowe dmuchańce przeznaczone na ogrody to średniej wielkości zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane i miękkie góry. Posiadają one wymiary średnio 7 metrów długości i 8 metrów szerokości. Zjeżdżalnie są odrobinę większe od tych rozmiarów.

Jeśli nie jesteś pewny czy dmuchaniec zmieści się na twoim ogrodzie. Skontaktuj się z nami. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące wypożyczenia dmuchańca. Pomożemy w doborze konkretnego urządzenia do powierzchni jaką dysponujesz oraz do ilości osób zaproszonych na przyjęcie urodzinowe lub imprezę.

Czy dmuchańca będę musiał sam rozłożyć na swoim ogrodzie?

Nie, twoim zadaniem jest jedynie korzystanie i zabawa na urządzeniu. Zapewniamy kompleksową obsługę od dostawy, przez rozłożenie i odbiór dmuchańca. Nasz zespół dostarczy dmuchany zamek do twojego ogrodu we wskazanym terminie. 

Urządzenie zostanie rozłożone w twoim ogrodzie i odpowiednio zabezpieczone na czas imprezy. W umówionym wcześniej terminie stawimy się po odbiór urządzenia. Do tego czasu można z niego do woli korzystać i bawić się dopóki nie pojawimy się w celu odbioru urządzenia. 

Urządzenia nie trzeba chować na noc, ani w żadne sposób zabezpieczać. Wystarczy jedynie włączyć dmuchawę do której podłączone jest urządzenie, gdy chce się z niego skorzystać i wyłączyć ją w momencie zakończenia zabawy. Nie ma nic prostszego i wszystko opiera się na kliknięciu jednego przycisku. 

Obawiam się o swój trawnik na ogrodzie czy może on zostać uszkodzony?

Trawa na ogrodzie może zostać odrobinę przygnieciona przez napompowane zamku dmuchane. Jednak zazwyczaj przy wynajmie dwudniowym nie są to trwałe zniszczenia i trawa po kilku dniach wraca do swojego poprzedniego stanu. W przypadku wielotygodniowych lub wielomiesięcznych wynajmów dmuchańcy trawa na ogrodzie może ulec uszkodzeniu. Przy krótkoterminowym wynajmie raczej nie trzeba się o to martwić. 

Chciałbym wynająć zamek dmuchany, które znajduje się na stronie internetowej ale nie ma go w katalogu urodzinkowym

Jeśli wpadło ci w oczy dmuchaniec, który nie znajduje się w naszej ofercie urodzinkowej. Skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów. W przypadku dużych ogrodów wypożyczamy tam również inne urządzenia. Takie jak np.: gigantyczny plac zabaw potworki, kule wipeout. A nawet zdarzało się, że wypożyczaliśmy na ogrody Karuzelę Wenecką

Gdzie mogę wypożyczyć zamek dmuchany dla dzieci do mojego ogrodu?

Jesteśmy firmą eventową obsługującą całą Polskę oraz państwa sąsiednie. Obsługujemy duże imprezy na terenie całej Polski ale w przypadku wynajmu urządzeń przez osoby prywatne skupiamy się na rejonie wielkopolski. Obsłużymy również urodziny w innych rejonach Polski, zdarzało się, że nasze dmuchańce pojawiały się na urodzinach i imprezach ogródkowych w takich miastach jak Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz czy Zielona Góra. Wiąże się to z koniecznością doliczenia kosztów transportu za wynajem urządzeń. 

W przypadku wynajmu dmuchańców na ogrody w Poznaniu i okolicach nie są doliczane dodatkowe koszty transportu. Jeśli chciałbyś uzyskać wycenę wypożyczenia zamków dmuchanych na twój ogród skontaktuj się z nami, a przekażemy tobie bezpłatną wycenę.
 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl