Dmuchańce Konin

Organizujesz event lub imprezę plenerową w Koninie i chciałbyś wynająć dmuchańce na swoją imprezę? Wynajem dmuchanych zamków do skakania, karuzel oferujemy na terenie calej Polski. Możemy zająć się kompleksową obsługą wydarzenia od A do Z lub pełnić rolę podwykonawcy i zorganizować tylko strefę rozrywki. To ty ustalasz w jaki sposób chciałbyś podjąć z nami współpracę.

WYNAJEM DMUCHAŃCÓW KONIN – WARUNKI WSPÓŁPRACY

W tym artykule będziesz mógł zapozanać się z bliżej z naszą firmą. Odpowiemy jakimi wartościami kierujemy się w AVEXie, przedstawimy, niektóre z naszych urządzeń. Omówimy warunki wzajemnej współpracy i opowiemy w jaki sposób możemy tobie pomóc Wynajem zamków dmuchanych Konin organizacji eventu. Jeśli jednak artykuł nie wyczerpie wystarczająco wszystkich kwestii, nadal nurtują ciebie dodatkowe pytania. Wtedy skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni mailowo, telefonicznie i fizycznie ;)

Siedzibę naszej firmy znajdziesz w Dąbrowie na ulicy Akacjowej 7. Jest to miejscowość granicząca z Poznaniem, czyli w niedużej odległości od Konina. Mamy tam nasze zaplecze magazynowe oraz produkcyjne. To tam magazynujemy i myjemy swoje dmuchańce oraz zajmujemy się malowaniem karuzel i dokonujemy drobnych napraw zamków dmuchanych. 

Skontaktować mailowo możesz się z nami pod adresem mailowym, który znajdziesz na górze strony internetowej. (biuro@avex.com.pl)

Telefony odbieramy pod numerami 733 833 933 (Infolinia)530 185 585 (Marcin)605 632 237 (Grzegorz), 733 833 301 (Norbert).

Do kogo kierujecie swoją ofertę dmuchańców?

Współpracujemy dosłownie z każdym. Od najmniejszych do największych realizacji.

Jesteś event menagerem, który szuka podwykonawcy do współpracy?
Z chęcia rozpoczniemy współpracę. A w miarę nawiązywania wzajemnej relacji możemy zaoferować stałe rabaty na nasze usługi.Duchańce Konin

Jesteś firmą, która chciałaby zorganizować imprezę firmową dla swoich pracowników?
Z olbrzymią chęcią zorganizujemy kompleksowy event. Zapewnimy dla twoich gości smaczny posiłek, trunki alkoholowe bądź bezalkoholowe wedle twojego życzenia. Strefę rozrywkową dla dzieci i dorosłych. Scenę z konferansjerem, który poprowadzi twoją imprezę przez zorganizowany przez nas i zatwierdzony przez ciebie plan wydarzenia. 

Organizujesz lokalne wydarzenie miejskie? 
Również współpracujemy z samorządami. Możemy pojawić się z naszymi dmuchańcami  w Koninie na wszelkich wydarzeniach typu Dni Konina, festynach czy dożynkach.

Chciałbyś otworzyć plac zabaw lub taki prowadzisz i chciałbyś urozmaicić swoją ofertę?
Dosoknale trafiłeś, możemy wynająć dmuchańce w formie wynajmu długoterminowego do twojej sali zabaw w Koninie lub w dowolneKonin zamki dmuchane inne miejsce. Nasze dmuchańce swego czasu mogliście spotkać w Frajda Park w Poznaniu, w nadmorskich placach zabaw i kilku innych miejscach na terenie Polski. 

Być może najem długoterminowy ciebie nie interesuje i chciałbyś zakupić dmuchańce? 
Co rok wyprzedajemy część naszych używanych urządzeń. Dlatego jeśli chciałbyś zakupić dmuchańce w atrakcyjnej cenie. Skontaktuj się z nami, a opowiem i przedstawimy katalog aktualnych urządzeń dostępnych na sprzedaż. 

Wymarzyłeś sobie swoje własne urządzenie? 
Spokojnie, możemy je dla ciebie uszyć. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem nowych urządzeń również możesz się  z nami skontaktować. 

A może karuzela wenecka? 
Chciałbyś kupić karuzelę wenecką? Skontaktuj się z nami!

A co z jarmarkami bożonarodzeniowymi? 
W ich organizacji również pomagamy. Mamy w ofercie urządzenia świąteczne, zarówno karuzele jak i dmuchańce świąteczne. OdKonin zjeżdżalnie dmuchane kilkunastu lat pojawiamy się na polskich jarmarkach bożonarodzeniowych z karuzelą wenecką i kolejką świąteczną. Jeśli chciałbyś zorganizować jarmark w Koninie lub innym miejscu w Polsce. Skontaktuj się z nami. 

Jaka byłaby cena wynajmu dmuchańca na imprezę w Koninie?

Ceny naszych urządzeń są w dużej mierze wyceniane indywidualnie w zależności od specyfiki zlecenia. Cena wynajmu jest uzależniona od czasu trwania imprezy, miejscowości, w której organizowany jest event oraz od wielkości zamówienia. Jeśli chciałbyś zapoznać się z naszą ofertą oraz cenami za wynajem poszczególnych urządzeń skontaktuj się z nami mailowo, otrzymasz od nas katalog dmuchańców z aktualnymi cenami. Podlegają one jednak negocjacji w przypadku większych realizacji, dlatego najlepiej skontaktować się z nami w celu indywidualnej wyceny, abyśmy mogli zaoferować tobie atrakcyjne rabaty. 

Wynajem zamków dmuchanych w Koninie

Nasze magazyny znajdują się w wielkopolsce stąd z dzięki niewielkiej odległości od Konina do naszej siedziby. Nie narażasz się na wysokie koszty transportu korzystająć z naszych usług. Dzięki czemu możemy zaoferować tobie atrakcyjniejsze ceny za nasze zamki dmuchane. 

Stała współpraca w roli podwykonawcy eventów

Jeśli planujesz w tym roku organizację kilku imprez plenerowych. Skontaktuj się z nami i z góry przedstaw jakie imprezy planujeszGiganci Dmuchane Tory Przeszkod Konin zorganizować w tym roku. Przy wynajmie dmuchańców na kilka dużych imprez w roku możemy zaoferować tobie rabaty lub cennik hurtowy. Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem długotrwałej współpracy skontaktuj się z nami, aby omówić jej szczegóły. 

Dzięki bogatej ofercie urządzeń możemy zagwarantować, że nie zawiedziesz się na współpracy z nami. Odpowiadamy na potrzeby naszych stałych kontrahentów, chciałbyś w przyszłym sezonie zobaczyć jakiś szczególny zamek w naszej ofercie? Daj nam o tym znać, może jakiś specjalny motyw? Większa część zamków dmuchanych produkowana jest na nasze zamówienie i indywidualnie personalizowana. Stąd możemy na kolejny sezon ubogacić ofertę o urządzenia o twoim wymarzonym motywie. 

Pełen magazyn urządzeń powoduje, że jesteśmy dyspozycyjni na każde twoje zlecenie. Posiadamy kilkadziesiąt zjeżdżalni dmuchanych, kilkadziesiąt dmuchanych placów zabaw, kilkanaście basenów z kulkami i wiele innych dmuchańców. Stąd nie zabraknieDmuchańce Konin nam dmuchańców na twoją realizację. Możemy nawet zorganizować dla twojego klienta strefę dmuchańców, która będzie ciągnąć się, aż po kilometr długości! 

Stała współpraca to gwarancja stałych cen na cały sezon oraz rabatów i dostępu do cennika hurtowego w miarę postępu wspólnych realizacji. 

Jakie dmuchańce macie w swojej ofercie?

Znajdziesz u nasz wszystkie wymarzone dmuchańce od ogromnych torów po gigantyczne dmuchane place zabaw. Posiadamy też standardowe urządzenia jak dmuchane zjeżdżalnie i dmuchane zamki do skakania dla najmłodszych uczestników imprez. Także suche baseny z kulkami dla maluszków. Natomiast dla starszych gości przewidzieliśmy ogromne dmuchane tory przeszkód, na których można zorganizować konkurencje i turnieje podczas twojego eventu.

Zapewniamy również atrakcje na imprezy świąteczne. Takie jak jarmarki bożonarodzeniowe i wielkanocne. 

Czy wasze urządzenia są zadbane i czyste?

Często otrzymujemy od klientów takie pytania. Wynikają one ze specyfiki branży eventowej. Większość realizacji to zleceniaZamek Tygrysek Konin plenerowe, podczas których zamki dmuchane są podatne na czynniki atmosferyczne. W wyniku czego bardzo łatwo ulegają zabrudzeniu, dlatego nieustannie należy dbać o zachowanie ich w czystości. 

Wszystkie nasze dmuchańce zabezpieczamy plandeką na czas transportu oraz magazynowania. Posiadamy też zaplecze, które pozwala nam na bieżąco pompować dmuchańce w naszej siedzibie myć je i konserwować. Zamki dmuchane myjemy za pomocą specjalnego płynu stosowanego przy myciu planek, z których szyte są nasze dmuchańce. Na okres zimowy konserwowane są przez nas przy użyciu nanosrebra, aby zapobiec powstawaniu pleśni. Jest to bardzo częsty przypadek dotykający zamki dmuchane, które nie są odpowiednio zabezpieczone i wysuszone na okres zimy. 

Czy dmuchańce są zniszczone?

Organizujesz swój pierwszy event z nami i nie masz pewności jak wyglądają nasze urządzenia? Otóż możemy zapewnić, że nasze urządzenia są nieustannie wymieniane na nowe modele. Taka jest polityka naszej firmy, mamy podpisane kontrakty z dostawcami urządzeń na coroczną wymianę części zestawów na nowe. Część używanych urządzeń wyprzedajemy i w ich miejsce zakupujemy ich nowe odpowiedniki o nowych wzorach. Co roku w naszej ofercie znajdziesz nowe urządzenia. Dmuchańce

W tym roku poza ubogaceniem ofert o kilka nowych dmuchanych placów zabaw. Otrzmaliśmy od naszego producenta nowy gigantyczny tor przeszkód Olimp. W tym roku w planach jest jeszcze odświeżenie Karuzeli Weneckiej. Co w następnym roku? Stay tuned! 

Czy mogę być spokojny o jakość waszych urządzeń?

W ofercie posiadamy tylko dmuchańce polskich i europejskich producentów. Znajdziesz u nasz zamki dmuchane wyprodukowane przez VIV oraz zamki wykonane na nasze indywidualne zlecenie. 

Organizuję event w Koninie ile kosztowałaby realizacja?

Usługi wyceniane są indywidualnie w zależności od cech i warunków eventu. Ceny dostosowywane są do długości trwania imprezy oraz miejsca. Jeśli organizujesz event skontaktuj się z nami mailowo pod adresem biuro@avex.com.pl , a bezpłatnie wycenimy realizację twojego eventu.

Jeśli chciałbyś otrzymać katalog naszych najnowszych urządzeń wraz z orientacyjnymi cenami za wynajem każdego z nich. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy, że napiszesz „Proszę o przesłanie katalogu dmuchańców na eventy.”.

Przewidujecie rabaty oraz promocje?

Tak, nowym klientom oferujemy rabaty przy dużych zamówieniach. Dla stałych klientów przewidujemy stałe rabaty nawet przy mniejszych realizacjach.

CHCIAŁBYŚ WYNAJĄĆ DMUCHAŃCE W KONINIE?

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie (733 833 933). Przedstaw nam informacje na temat eventu, a doradzimy tobie w doborze odpowiednich urządzeń. Dostosujemy ofertę do grupy docelowej, liczby gości, a w wypadku gdy dysponujesz ograniczonym budżetem, możemy dostosować ofertę dmuchańców do twojego budżetu.

JAKIE ZAMKI DMUCHANE POLECACIE NA IMPREZĘ W KONINIE?

Konin to jedno z większych miast w wielkopolsce. Kojarzące się z błękitnymi jeziorami i pięknymi zabudowaniami. Zamki dmuchaneAVEX KONIN polecamy zależnie od charakteru imprezy. Jeśli byłaby to impreza odbywająca się na rynku w Koninie. Mogłaby sprawdzić się tam Karuzela Wenecka. Jeśli jest to realizacja na obrzeżach lub miejscu piknikowym. Do takiego miejsca pasowałby cukierkowy zestaw dmuchańców.

Zamek dmuchany cukiernia to niewielki dmuchaniec, na którym mogą się wyskakać dzieci wśród figur pączków, lizaków i innych słodyczy.

Na większą imprezę przewidziany jest gigantyczny dmuchany plac zabaw - Potworki, który także posiada wiele słodkich akcentów. Dzieci bawią się tam wśród figur pączków, lodów, a także mogą poskakać na dmuchanej galarecie.

Chciałbyś aby nasze dmuchańce pojawiły się w Koninie?

Skontaktuj się z nami! Przyślemy tobie katalog naszych urządzeń. Organizujesz event w innym mieście niż Konin? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zorganizować go w innym miejscu. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski, a nawet realizowaliśmy kilka zleceń za granicą. 

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl