Dmuchańce Mazowieckie

Oferujemy wynajem dmuchańców, karuzel oraz innych atrakcji w województwie Mazowieckim oraz innych województwach w całej Polsce. Poszukujesz atrakcji na swój event? Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu gdzie omówimy typy zjeżdżalni dmuchanych,Mazowsze dmuchańce karuzel, kolejek szynowych i innych dmuchańców. 

Najnowsze urządzenia w naszej ofercie można zobaczyć katalogu przewidzianym na dany rok, zachęcamy do zapoznania się z nim. Aby otrzymać cennik urządzeń należy skontaktować się z nami mailowo w celu jego przesłania. Można tego dokonać również poprzez przygotowany do tego celu formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Formularz Kontaktowy

Wynajem dmuchańców i dmuchanych zjeżdżalni w Mazowieckim

Organizujesz imprezę plenerową w województwie mazowieckim i poszukujesz dmuchańców dla dzieci? Posiadamy w ofercie najróżniejsze typy urządzeń. W naszym asortymencie znajdziesz karzuele, ścianki wspinaczkowe, kolejki na szynach oraz takie, które mogą poruszać się po wyznaczonej przez ciebie trasie i wozić gości po terenie całej imprezy. 

Jakie dmuchańce mogę wynająć w województwie Mazowieckim?

Od ogromnych dmuchanych placów zabaw dla dzieci po jeszcze większe osiągające nawet 70 metrów długości dmuchane tory przeszkód dla dorosłych. Atrakcje te możesz dostosować do twojej grupy docelowej ale też do tematyki imprezy. Możesz dobrać urządzenia w klimacie pirackim, kosmicznym, średniowiecznym i jakim sobie tylko wymarzysz!  

Jaka jest jakość urządzeń waszych urządzeń?

Oferujemy wynajem urządzeń jedynie polskiej produkcji. Nie korzystamy z tańszych zamienników chińskiej produkcji. Urządzenia, które znajdziesz w naszej ofercie to dmuchańce wykonane z materiału o gramaturach 650 oraz 680. Część z nich zdobiona jest przez ręcznie wykonane malunki, a druga część produkowana jest przez polskiego renomowanego producenta VIV. Jest to firma na naprawdę światowym poziomie, produkująca jedne z największych dmuchańców na świecie. To ich kilkunastometrowe dmuchańce można było zobaczyć na największych holenderskich festiwalach. 

Klient zdecydował się na imprezę w ostatniej chwili?

Napisz do nas! Posiadamy ponad kilkadziesiąt dmuchańców, dlatego nawet w najbardziej gorących okresach jest szansa, że pozostały urządzenia na naszym magazynie. Współpracując z nami jest nikła szansa, że odmówimy realizacji twojego zlecenia ze względu na brak dmuchańców. Dowieziemy je nawet do województwa mazowieckiego! 

Organizujesz imprezę na Mazowszu i potrzebujesz obsługi?

Do każdej z naszych atrakcji zapewniamy niezbędną obsługę. Nasi pracownicy są wyszkoleni i posiadają wieloletnie doświadczenie w branży eventowej. Zadbają oni o rozłożenia atrakcji, odpowiednie jej zabezpieczenie oraz bezpieczeństwo dzieci podczas zabawy na dmuchańcach. Niezależnie czy twoja impreza odbywa się na Mazowszu czy w innym polskim mieście. Zawsze zapewaniamy obsługę atrakcji. 

Transport dmuchańca na terenie Mazowsza.

Dmuchańce dostarczymy do Mazowsza bezpośrednio na twój event. Koszty transportu doliczane są podczas wyceny realizacji strefy rozrywkowej. Taka wycena nic nie kosztuje. Wstarczy, że skontaktujesz się z nami i wybierzesz urządzenia, które chciałbyś, aby znalazły się na twoim imprezie. Nie możesz zdecydować się, które z urządzeń wybrać? Żaden problem! Skontaktuj się z nami, a pomożemy tobie dobrać urządzenia do twojej grupy docelowej lub przewidywanego budżetu. 

Chcesz wynająć dmuchańca w województwie Mazowieckim?

Jesteś zainteresowany wynajmem zamku dmuchanego? Skontaktuj się z nami pod numerem 733 833 933 lub pod adresem mailowym biuro@avex.com.pl Zorganizujemy strefę dla dzieci na twoim evencie w województwie mazowieckim. Obsługujemy klientów w całej Polsce, a nawet organizowaliśmy eventy w innych krajach europejskich. Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl