Dmuchańce na Imprezy

Dmuchańce na imprezy

Czy dmuchańce to dobry pomysł na imprezy plenerowe i innego rodzaju podobne wydarzenia? Dmuchańce od lat stale zyskują na popularności. Zapewniają uczestnikom imprez, szczególnie tym najmłodszym z nich. Godziny gwarantowanej zabawy. Zapraszamy do zapozania się z naszym kolejnym artykułem dotyczącym dmuchańców oraz naszą ofertą urządzeń na wynajem. Omówimy jakie korzyści mogą przynieść dmuchane atrakcje na imprezach oraz jakie urządzenia doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzeniach.

Czy dmuchańce to dobry pomysł na imprezy?

Zastanawiasz się czy jest to bezpieczny rodzaj zabawy, czy dmuchańce oby napewno będą odpowiednią atrakcją na twoje wydarzenie? Jak trafić z doborem atrakcji do swojej grupy docelowej? Postaramy się rozwiać twoje wątpliwości, a z wszelkimi dodatkowymi pytaniam można się z nami kontaktować mailowo.

Bezpieczeństwo na dmuchańcu

Zabawa na dmuchańcach jest bezpieczna o czym jesteśmy przekonani na podstawie wieloletniego doświadczenia. Gwarancją bezpieczeństwa jest odpowiedni personel, który dba o bezpieczeństwo dzieci, aby nie przekraczać limitu uczestników na zamku dmuchanym oraz sprawnie zareaguje w przypadku zaistnienia niebezpiecznej sytuacji. 

O jakich niebezpiecznych stuacjach jest mowa? Zabawa na dmuchańcach wiąże się z takim samym niebezpieczeństwem jak wszelka inna zabawa dzieci, na placach zabaw, parkach rozrywki, aquaparkach. Zawsze podczas zabawy mogą zdarzyć się zderzenia czy upadki (tu akurat pomaga miękka powierzchnia wewnątrz dmuchańca). Najważniejsze, aby w przypadku zaistnienia takiej sytuacji sprawnie zareagować i nie zostawiać maluchów. Dlatego zawsze przy wynajmie urządzeń, zapewniamy minimum jedną osobę do obsługi urządzenia, która będzie sprawować opiekę nad dziećmi oraz obsługiwać urządzenie na imprezie.

Czy urządzenie dmuchane jest samo w sobie niebezpieczne? Prawidłowo rozstawione urządzenie, które jest zabezpieczone odpowiednimi kotwami, nie niesie ze sobą żadnego niebezpieczeństwa. Przez lata pracy, nie zdarzyła nam się żadna niebezpieczna sytuacja związana z warunkami atmosferycznymi i porywami wiatru. Tutaj również ważna jest reakcja w trakcie niepogody. Gdy, pogoda robi się niekorzystna oraz zrywają się porywy wiatru, urządzenia są najczęściej tymczasowo wyłączane. 

W zespole mamy specjalnie wyznaczoną osobę do śledzenia na bieżąco warunków pogodowych na radarach opadów, porywów wiatrów w sprawdzonych serwisach meteorologicznych (np.: www.windy.com, https://www.blitzortung.org/). Pozwala nam to przewidywać pogodę i niekorzystne warunki atmosferyczne. Wspomniane serwisy są, bardzo użytecznymi narzędziami dla organizatorów imprez.

W trakcie prac urządzenia należy zapewnić stale źródło energii. Aby uniknąć sytuacji, kiedy urządzenia samoistnie zostalby wyłączone. 

Grupa docelowa

Dmuchańce na imprezy należy dobrać do uczestników wydarzenia. Należy odpowiedzieć na pytania w jakim wieku będą uczestnicy imprezy, jaka jest tematyka wydarzenia. Czy jest to wydarzenie kameralne, a może piknik rodzinny lub wesele.

Atrakcje należy dopasować do wieku, Zjeżdżalnie dmuchane, zamki dmuchane, suche baseny z kulkami sprawdzą się jako atrakcje dla najmłodszych. Dla osób starszych przewidziane są dmuchane tory przeszkód, dmuchane i mechaniczne ścianki wspinaczkowe i wszelkie urządzenia do rywalizacji. 

Dobrze zwrócić uwagę na tematykę imprezy oraz strój gości. Jeśli jest to kameralne wydarzenie, uczestnicy będą w galowym stroju. Wtedy dmuchany tor przeszkód nie będzie dobrym pomysłem na atrakcje. Ale sprawdzą się inne urządzenia jak automaty, flippery, strzelnice, karuzele weneckie, które nie wymagaja sprawności fizycznej i luźnego stroju sportowego. 

Czy zamek dmuchany pasuje do imprezy?

Zamki dmuchane wynajmujemy na imprezy firmowe, pikniki rodzinne, jarmarki świąteczne, wesela, a nawet do reklam. Urządzenia są wykorzystywane w różnych warunkach i na róznych imprezach. Jeśli nie jesteś przekonany czy jest to odpowiednia atrakcja na twoje wydarzenia zadaj sobie pytanie czy trafi on w profil twoich uczestników. Pomyśl nad tematyką eventu, dobrze jest zachować spójność, pomiędzy panującym tematem, a atrakcjami. Dobierz atrakcje tak, aby pasowały do siebie wraz z charakterem imprezy. Jest to wydarzenie sportowe? Zdecyduj się na tory przeszkód, gigantyczne piłkarzyki i zjeżdżalnię w stylu football. Jest to wieczorowa impreza o kameralnym charakterze? Wtedy zamki dmuchane nie będą najlepszym wyborem. Zamów flippery, automaty RETRO lub strzelnicę. 
Masz problem z doborem atrakcji? Napisz do nas, opisz swoją wymarzoną imprezę, a my dobierzemy do niej urządzenia.

Zamki dmuchane na imprezy - zalety

Zamki dmuchane od lat pojawiają się na imprezach w formie atrakcji dla dzieci, a od czasu zdobycia popularności przez gigantyczne tory przeszkód, również w formie atrakcji dla dorosłych. Najmłodsi uczestnicy spędzą na nich długie godziny zabawy i gwarantujemy, że nie opuszczą ich do ostatniej minuty imprezy. 

Zaletą zamków dmuchanych na imprezie jest fakt, że rodzice mogą na chwilę odetchnąć. Dzięki aimatorom i obsłudze, która troszczy się o dzieci w trakcie ich zabawy na dmuchańcach. Rodzice mogą skupić się przez ten czas na sobie i spędzić czas na pozostalych atrakcjach przygotowanych specjalnie dla nich. Dmuchańce będą dobrym zajęciem dla dzieci podczas imprez. Na pewno spędzą na zabawie sporo czasu i będą to dla nich niezapomniane chwile. 

Dmuchańce na imprezy wynajem

Specjalizujemy się w wynajmie urządzeń na imprezy plenerowe oraz ich obsługę. Zastanawiacie się w jaki sposób przebiega proces wynajmu urządzenia? Jakie obowiązki spoczywają na tobie jako organizatorze eventu?

Proces wynajmu zamku dmuchanego na imprezę

Proces wynajmu rozpoczyna się od bezpośredniego kontaktu z nami, podczas rozmowy lub korespondencji mailowej. Omawiamy temat imprezy, ilość uczestników, udostępniamy aktualny katalog z cenami oraz proponujemy, które urządzenia sprawdzą się na imprezie.

Potrzebujemy również otrzymać więcej szczegółów na temat imprezy, aby wykonać wyceny usługi. Potrzebujemy informacji na temat ilości urządzeń, przewidywany czas trwania imprezy oraz data i miejsce wydarzenia. Jesteśmy bardzo wdzięczni za podanie również informacji na temat powierzchni, na której rozkładane będą dmuchańce. Czy jest to trawa, czy asfalt lub kostka brukowa? Pozwoli nam to odpowiednio przygotować się do zabezpieczenia dmuchańców w trakcie imprezy. 

Realizacja

W umówionym terminie, dostarczamy oraz montujemy urządzenia we wskazanym miejscu. Nasz personel w trakcie trwania eventu obsluguje urządzenia. Kontroluje ilość uczestników na urządzeniu i w razie potrzeby ustala średnio 5-6 minutowe tury, po których dzieci bawiące się, dokonują zmiany. Jedna grupa opuszcza atrakcję i w ich miejsce wchodzi kolejna grupa bawiących się dzieci. 

Na urządzeniach rywalizacyjnych typu tory przeszkód, gigantyczne piłkarzyki. W trakcie eventu organizowane są turnieje i konkursy. Na przykład na gigantycznym boisku, zgłaszają się  5 osobowe drużyny, które zmierzą się w turnieju piłki nożnej. Nasz obsługa, będzie sędziować mecz, a na końcu konferansjer ogłosi wyniki konkursu. 

Masz inne wątpliwości?

Masz pytania dotyczące warunków współpracy? Może chcialbyś zakupić dmuchańca na własność lub zaoferować miejsce na swojej imprezie w zamian za opłatę uiszczoną przez nas. Albo pojawiły się u ciebie dodatkowe pytania dotyczące dmuchańców, realizaji albo masz nietuziokowe pomysły na imprezę. Napisz do nas, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania! Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl