Dmuchańce na urodziny

Dmuchance na urodziny

Czy dmuchańce na urodziny to dobry pomysł? Pewnie! Od kilku lat poszerzyliśmy swoją ofertę o atrakcje urodzinowe. Wypożyczamy dmuchańce w Poznaniu i na terenie Wielkopolski na imprezy urodzinkowe. Ze strony rodziców często pojawia się wiele pytań na ten temat. Dlatego poruszymy dziś i wyjaśnimy najbardziej nurtujące kwestie dotyczące wypożyczenia dmuchańców na przyjęcia urodzinowe.

Jakie dmuchańce wybrać na urodziny?

Najpierw należy odpowiedzieć sobie na pytanie jakiej wielkości jest teren, na którym będzie odbywać się przyjęcie. Jeśli jest to kilkuset metrowy ogród, wtedy nie ma żadnych ograniczeń i można wybrać dowolne urządzenia, a nawet karuzele. 

Natomiast w przydomowych ogródkach sprawdzą się mniejsze urządzenia. Posiadamy specjalnie wyselekcjonowaną do tego celu ofertę, gdzie znajdą Państwo urządzenia nie przytłaczające, aż tak swoim rozmiarem jak duże dmuchane place zabaw. A jednocześnie spełniające oczekiwania gości urodzinowych. 

W ogrodzie sprawdzą się zarówno mniejsze zamki do skakania jak np.: Zamek Malbork. Ale również średniej wielkości zjeżdżalnie dmuchane jaką jest dmuchaniec Western oraz inne z mniejszych zjeżdżalni dostępnych w naszej ofercie. Szczególnie lubianą przez dzieci są dmuchane poduchy do skakania zwane miękkimi górami (Minionki). Często cieszą się wśród dzieci większą popularnością nawet od zjeżdżalni dmuchanych. 

Jak duże są dmuchańce?

Oferta urodzinkowa została specjalnie wyselekcjonowana. Znajdują się w niej urządzenia, które nie przytłoczą gości swoją wielkością, a jednocześnie spełnią ich oczekiwania. 

Najmniejszymi urządzeniami są zamki dmuchane o niewielkim rozmiarze wynoszącym 4 metry szerokości oraz 4 metry długości. Przeznaczone są one na niewielkie przyjęcia i zapewnią zabawę dla kilku uczestników równocześnie. 

Standardowe atrakcje przewidziane na urodziny to średniej wielkości zamki dmuchane, miękkie góry oraz zjeżdżalnie. Doskonale sprawdzą się na ogrodach. Miękkie góry posiadają rozmiary wynoszące średnio 7 metrów długości i 8 metrów szerokości. Odrobinę większe są natomiast zjeżdżalnie dmuchane.

Jeśli nie mają Państwo pewności czy dane urządzenie nie jest za duże lub czy będą one wystarczające na planowaną ilość gości na urodzinach. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Rozwiejemy wszelkie wątpliwości oraz pomożemy w doborze odpowiednich urządzeń.

Czy dmuchańce to bezpieczna atrakcja na przyjęciu urodzinowym?

Obsłużyliśmy już wiele przyjęć urodzinowych i możemy stwierdzić, że jest to bezpieczna atrakcja na przyjęciach urodzinowych. Jednak tak jak w codziennym życiu należy zawsze zwracać uwagę na bawiące się dzieci oraz pilnować, aby z urządzenia korzystać w prawidłowy sposób.

Najwięcej uwagi należy zwrócić podczas korzystania ze zjeżdżalni, ponieważ jest to urządzenie o sporej wysokości. Gdzie dzieci wspinają się po drabinkach. Przedewszystkim nie można skakać z góry ślizgu oraz nie wolno zjeżdżać z głową skierowaną w dół. Prawidłowy zjazd odbywa się w pozycji siedzącej lub leżącej z głową skierowaną ku górze. 
Urządzeniami zdecydowanie bezpieczniejszymi są zamki do skakania oraz miękkie góry.

Jeśli jednak czują Państwo niepewność o bezpieczeństwo uczestników imprezy, mogą Państwo wynająć również obsługę do urządzenia, która będzie sprawować opiekę nad dziećmi w trakcie zabawy.

Jak wygląda wynajem dmuchańca?

Zamówienie można złożyć przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub mailowo. W przypadku kontaktu przez formularz kontaktowy warto przedstawić na wstępie miejsce planowanego wydarzenia, datę kiedy będzie się ono odbywać oraz wybrane urządzenia. W odpowiedzi powiadomimy Państwa o dostępności danych urządzeń i w razie potrzeby prześlemy aktualny katalog urządzeń. 

Sam proces wynajmu nie jest skomplikowany. W umówionym terminie (w dniu imprezy lub dzień wcześniej) pojawiamy się na miejscu przyjęcia w celu zamontowania urządzenia. Odbywa się wtedy też krótkie szkolenie dotyczące obsługi dmuchańca. Proces montażu leży całkowicie po naszej stronie. Zamontowane urządzenie jest zabezpieczone i gotowe do użytku.

Po skończonych urodzinach (często następnego dnia) pojawiamy się ponownie w celu demontażu i odbioru urządzenia. 

Całe proces przygotowania urządzenia do użytku jest wykonywany przez nas. Państwo w dowolnym momencie mogą uruchomić i wyłączyć urządzenie wedle potrzeby. 

Jak wygląda obsługa zamków dmuchanych z Państwa perspektywy? 

Urządzenie w chwili montażu jest gotowe do użytku. Państwo jedynie włączają lub wyłączają urządzenie w razie potrzeby i chęci zabawy. Demontaż także jest przez nas wykonywany. 

Ile kosztuje wynajem dmuchańca na urodziny?

Ceny wynajmu dmuchańców uzależnione są od rodzaju dmuchańca i miejsca organizacji imprezy. Na terenie wielkopolski oraz Poznania cena wynajmów dmuchańców jest zazwyczaj standardowa i nie wliczane są dodatkowe koszty transportu. 

W celu poznania cen za wynajem dmuchańców zapraszamy do kontaktu mailowego (biuro@avex.com.pl) lub telefonicznego (733 833 933). Na wskazany adres przyślemy Państwu aktualny katalog urządzeń. 

Gdzie można wynająć dmuchańca na imprezę urodzinową?

Standardowo na imprezy urodzinowe obsługujemy takie miasta jak Poznań, Konin, Leszno, Kalisz oraz inne na terenie wielkopolski. Także wszelkie gimny w wielkopolsce jak gmina Dopiewo, gmina Komorniki, Tarnowo Podgórne. 
Większe imprezy urodzinowe oraz eventy firmowe obsługujemy na terenie całej Polski. 

Jeśli chcieliby Państwo sprawdzić czy działamy na Państwa obszarze, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. 

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl