Dmuchańce Toruń

Organizujesz event lub imprezę plenerową w Toruniu i poszukujesz dmuchańców na wynajem? Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i karuzel weneckich oferujemy na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy ponad sto różnorodnych urządzeń.

Wynajem Dmuchańców Toruń – Warunki Współpracy

Poniżej możesz poznać bliżej naszą firmę i zapoznać się z procesem wypożyczenia zamków dmuchanych. W kilku słowachDmuchańce Toruń Wynajem odpowiemy na kilka najczęściej pojawiających się pytań wśród naszych klientów. Jeśli jednak masz inne dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem telefonu 733 833 933.

Do kogo kierujecie swoją ofertę dmuchańców?

Współpracować może z nami każdy. Wynajmujemy urządzenia firmom eventowym zajmujących się organizacją imprez plenerowych. Współpracujemy z samorządami i urzędami miast podczas organizowania lokalnych wydarzeń czy jarmarków bożonarodzeniowych. Obsługujemy rejon całej Polski, często pojawiamy się w Toruniu.

Jakie dmuchańce macie w swojej ofercie?

Znajdziesz u nasz wszelkiego rodzaju dmuchańce. Dmuchane zjeżdżalnie i dmuchane zamki do skakania dla najmłodszych uczestników imprez. Także suche baseny z kulkami dla maluszków. Natomiast dla starszych gości przewidzieliśmy gigantyczne prawie 100 metrowe dmuchane tory przeszkód, na których można zorganizować konkurencje i turnieje na evencie.

Na okres świąteczny i jarmarki bożonarodzeniowe mamy przewidziane najróżniejsze karuzele. Karuzelę wenecką, karuzelę łańcuszkową czy kolejki szynowe.

Czy wasze urządzenia są zadbane i czyste?

Branża eventowa ze względu na swoją plenerową specyfikę. Powoduje, że dmuchańce brudzą się podczas realizacji. Dlatego należy nieustannie dbać o ich estetykę. Często słyszymy takie pytania od naszych klientów, którzy mieli wcześniej niemiłe doświadczenia w tej mierze.Wynajem atrakcji dla dzieci Toruń

Wracając do pytania, posiadamy własne zaplecze przewidziane do czyszczenia urządzeń. Pozwala ono na napompowanie urządzenia w naszej siedzibie firmy i jego wyczyszczenie. Dmuchańce myjemy przy pomocy specjalnego płynu do czyszczenia plandek, a na zimę zabezpieczamy je min. Nanosrebrem, aby zapobiegać powstawaniu pleśni.

Dmuchańce systematycznie wymieniamy na nowe urządzenia. Posiadamy kontrakty z producentami, którzy corocznie dostarczają nam nowe zestawy urządzeń. Natomiast zestawy z poprzednich lat wyprzedajemy na rynku wtórnym. Dlatego oferujemy też sprzedaż używanych urządzeń, jeśli byłbyś zainteresowany zakupem dmuchańcy na własność możesz się z nami skontaktować, a przyślemy bieżącą ofertę z aktualnymi stanami magazynowymi.

Organizuję event w Toruniu ile kosztowałaby realizacja?

Usługi wyceniane są indywidualnie w zależności od cech i warunków eventu. Ceny dostosowywane są do długości trwania imprezy oraz miejsca. Jeśli organizujesz event skontaktuj się z nami mailowo pod adresem biuro@avex.com.pl , a bezpłatnie wycenimyAvex Toruń realizację twojego eventu.

Jeśli chciałbyś otrzymać katalog naszych najnowszych urządzeń wraz z orientacyjnymi cenami za wynajem każdego z nich. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy. Wystarczy, że napiszesz „Proszę o przesłanie katalogu dmuchańców na eventy.”.

Przewidujecie rabaty oraz promocje?

Tak, nowym klientom oferujemy rabaty przy dużych zamówieniach. Dla stałych klientów przewidujemy stałe rabaty nawet przy mniejszych realizacjach.

Chciałbyś wynająć dmuchańce w Toruniu?

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie (733 833 933). Przedstaw nam informacje na temat eventu, a doradzimy tobie w doborze odpowiednich urządzeń. Dostosujemy ofertę do grupy docelowej, liczby gości, a w wypadku gdy dysponujesz ograniczonym budżetem, możemy dostosować ofertę dmuchańców do twojego budżetu.

Jakie zamki dmuchane polecacie na imprezę w Toruniu?

Toruń to stolica piernika. Każdemu kojarzy się z krainą słodkości, słynącą z prawie tysiąc letniej tradycji wypiekania pierników. Toruńskie pierniki są słynne i znane w całej Polsce. Do takiej ilości słodyczy pasowałby cukierkowy zestaw dmuToruń zamki dmuchane na wynajemchańców. Zamek dmuchany cukiernia to niewielki dmuchaniec, na którym mogą się wyskakać dzieci wśród figur pączków, lizaków i innych słodyczy.
Na większą imprezę przewidziany jest gigantyczny dmuchany plac zabaw - Potworki, który także posiada wiele słodkich akcentów. Dzieci bawią się tam wśród figur pączków, lodów, a także mogą poskakać na dmuchanej galarecie. Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl