Dmuchana zjeżdżalnia

Dmuchana zjeżdżalnia to nie lada atrakcja. Cieszą się one niezwykłą popularnością wśród dzieci i pozwalają na złapanie chwilli oddechu dorosłym. W trakcie imprez plenerowych zapewniają dzieciom zajęcia na długie godziny, a rodzicom mogą w tym czasie odpocząć w towarzystwie znajomych. 

Dmuchane zjeżdżalnie - rodzaje

Wyróżniamy kilka rodzajów tego typu urządzeń. Dmuchane zjeżdżalnie możemy podzielić ze względu na wielkośćDmuchany plac zabaw wraz z dmuchaną zjeżdżalnią urządzenia ale też na zjeżdżalnie jedno lub dwuślizgowe. Kolejnym typem urządzeń są dmuchane zjeżdżalnie połączone z placem zabaw. Takim urządzeniem jest naprzykład dmuchany plac zabaw potworki. Zjeżdżalnia jest w tym wypadku dwuślizgowa i znajduje się zaraz pod niebieskim Donutowym potworem.

NZwykła zjeżdżalnia dmuchana w stylu zamkowymatomiast standardowa zjeżdżalnia to urządzenie, które z jednej strony posiada drabinki, po których dzieci wdrapują się na szczyt. Ślizg oddzielony jest wysoką bandą, która zapobiega wskakiwaniu na zjeżdżalnię. Po krótkiej wspinaczce dzieci czeka pełen niezapomnianych wrażeń zjazd! Urządzenie ze zdjęcia to średniowieczny Camelot. Zamek zamieszkiwany przez samego Króla Artura! 

 

Dwuślizgowa zjeżdżalnia

Zjeżdżalnia dwuślizgowa jest bardzo podobna do widocznego na zdjęciu powyżej Camelotu. Jest to standardowa zjeżdżalnia, która posiada dwa oddzielne zjazdy. Dzieci wspinają się po drabince, która znajduje się najczęściej po środku urządzenia, a do wyboru mają dwa zjazdy. Jest to jeden z rzadziej spotykanych typów dmuchańców. Przykładowym urządzeniem jest dmuchaniec safari.

 

 

Jak duże są zjeżdżalnie dmuchane?

Największa dmuchana zjeżdżalnia Bolid F1Wspomnieliśmy, że zjeżdżalnie możemy podzielić też ze względu na ich rozmiar, więc owszem są i te duże i te małe. Standardowej wielkości zjeżdżalnia ma wymiary 12 metrów długości na 6 metrów szerokości. Osiągaja też 6 metrów wysokości, a niektóre z nich nawet 9 metrów! Tytuł rekordzisty w tym zakresie należy do Bolidu F1. Jest on naprawdę pokaźnych rozmiarów. Maluchy mogą wystraszyć się wysokości dlatego dla nich lepiej sprawdzi się wspomniana wcześniej zjeżdżalnia Safari. Jednak największe wrażenie robi waga dmuchańców, ważą one nawet 300 kilogramów! Ale tym nie musisz się przejmować, za montaż urządzenia odpowiadamy my! Pełni krzepy pracownicy AVEXu. Jednak tak naprawdę od kilku lat pomagamy sobie specjalnymi urządzeniami, które składają urządzenia za nas :) 

Co jest wymagane do rozłożenia zjeżdżalni?

Przedwszystkim płaski i bezpieczny teren. Urządzenia najbezpieczniej rozkłada się na trawie, dzięki temu można zabezpieczyć zjeżdżalnie przytwierdzając je specjalnymi mocowaniami do podłoża. Jeśli jednak nie dysponujesz takim terenem. Poinformuja nas o tym wcześniej! Przygotujemy odpowiednie zabezpieczenia, które pozwolą rozłożyć dmuchańca na asfalcie czy kostce brukowej. Jednak zdecydowanie zalecamy wykorzystanie do tego celu trawnika. 

Drugim ważnym aspektem jest prąd, standardowa dmuchawa, która napędza nasze urządzenia ma wymagania 230V 1kW 16A. Podłączana jest na standardową wtyczkę ;) Natomiast jeśli nie dysponujesz odpowiednim zasilaniem w miejscu swojej imprezy. Nic nie szkodzi! Przygotujemy dla ciebie agregat. 

Jakie zjeżdżalnie dmuchane posiadacie w swojej ofercie?

Różnorodne, aby poznać naszą pełną ofertę napisz do nas na adres mailowy, a otrzymasz nasz aktualny katalog urządzeń.

W ofercie posiadamy wiele dmuchanych zjeżdżalni. Możesz je wybrać w zależności od tematyki twojego eventu i dopasować je odpowiednio. Duża ilość urządzeń w ofercie to też gwarancja, że nie zabraknie ich w najbardziej gorących sezonach. 

Klient zdecydował się na imprezę w ostatnim momencie?

Napisz do nas! Bardzo możliwe, że posiadamy na stanie wciąż niezarezerowane urządzenia. Niektórych modeli zjeżdżalni, które znajdziesz w naszym katalogu mamy nawet kilka sztuk! 

Zastanawiasz się nad jakością wynajmowanych dmuchanych urządzeń?

Nie znajdziesz u nas dmuchańców chińskiej produkcji. Wszystkie dmuchańce produkowane są w Polsce min. przez renomowaną firmę VIV, która posiada wszelkie niezbędne atesty do swoich urządzen oraz wyróżnia się naprawdę solidnym wykonaniem. VIV jest producentem wysokiej jakości dmuchańców na skalę światową. To oni produkują największe kilkudziesięciometrowe dmuchańce, które można swego czasu było zobaczyć na festiwalach w Holandii. 

Część naszych urządzeń jest produkowana bezpośrednio na nasze zamówienie wśród innych polskich producentów.

Produkowana na wasze zamówienie?

Tak, dlatego przy długoterminowej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić dmuchańce jakie sobie tylko wymarzysz. Co roku nabywamy nowe urządzenia i jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje naszych klientów. Jeśli potrzebujesz w przyszłym sezonie dmuchańca o konkrentym wzorze lub modelu możesz do nas o tym napisać, a dołożymy wszelkich starań, by takiego dmuchańca mieć w swojej ofercie na przyszły sezon. 

Obawiasz się o wygląd i czystość dmuchanych zjeżdżalni?

Tak jak wcześniej wspomnieliśmy. Wynajmowane przez nas zjeżdżalnie to urządzenia polskiej produkcji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów o gramaturze 650 oraz 680. Jednak, jesteśmy przekonani, że może to niewiele mówić.

Możemy dodać, że nieustannie od 20 lat co rocznie zakupujemy nowe zjeżdżalnie i inne dmuchańce. Natomiast te, które wykorzystywane są przez nas przez kilka sezonów lub uległy zniszczeniu. Zostają odsprzedajemy innym firmom, a w ich miejsce zamawiamy nowe urządzenia. Pozwalają nam na to długoletnie relacje z producentami, dzięki atrakcyjnym cenom za zakup nowych urządzeń możemy je systematycznie wymieniać. 

Dodatkowo posiadamy zaplecze, które pozwala nam rozkładać urządzenia w siedzibie naszej firmy i czyścić je. Zjeżdżalnie dmuchane myjemy przy pomocy specjalnego płynu do czyszczenia, a na okres zimowy konserwujemy je poprzez zastoswanie nanosrebra, którze zapobiega powstawaniu grzybów i pleśni na dmuchańcach.

Co jeszcze posiadamy w swojej ofercie?

W naszej ofercie poza zamkami dmuchanymi. Znajdziesz też sceny, namioty eventowe, agregaty i wiele innych rzeczy pomocnych podczas organizacji imprezy plenerowej. Aby urozmaicić atrakcje na twoim evencie możesz wynająć również karzuele oraz kolejki szynowe. 

Wynajem dmuchanych zjeżdżalni

Chciałbyś wynająć dmuchaną zjeżdżalnię na twoją imprezę? Chciałbyś dowiedzieć się ile kosztuje jej wynajęcie? Skontaktuj się z nami. Możesz to zrobić poprzez formularz kontaktowy albo telefonicznie (733 833 933), zależnie jaką formę kontaktu preferujesz. Otrzymasz od nas katalog urządzeń na obecny rok wraz z podanymi cenami. Ceny te mogą się zmienić, ponieważ w zależności od zamówienia oferujemy różne rabaty oraz doliczane są też koszty transportu. Dlatego, aby poznać dokładną wycenę skontatkuj się z nami. To nic nie kosztuje, a otrzymasz od nas ostateczną cenę za wynajem wybranych przez ciebie urządzeń.

 

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl