Gigantyczne Tory Przeszkód - WIPEOUT

Dmuchany tor przeszkód giganci

Gigantynczne Tory Przeszkód to atrakcja niczym z programów telewizyjnych. Gdzie zawodnicy mieli przed sobą do pokonania wiele niezwykle wymagających przeszkód. Na takim dmuchanym torze uczestnicy eventów będą mogli poczuć się jak w popularnym programie telewizyjnym Wipeout. 

GRY TURNIEJOWE NA EVENTACH

Dmuchane wymiatacze doskonale sprawdzą się jako urządzenie do przeprowadzania konkursów na imprezach firmowych. Osoby, które w najkrótszym czasie pokonają cały kilkudziesięciometrowy tor mogą zostać nagrodzone upominkami. A pokonanie przeszkód, chociaż niepozorne, sprawia trudności nawet zawodnikom o bardzo dobrej kondycji fizycznej. Dmuchane podłoże samo w sobie sprawia, że dorosłym ciężko utrzymać jest równowagę. Gdy dołożymy do tego liczne przeszkody w postaci: ścianek wspinaczkowych, wiszących mostów oraz wielu tuneli i zjeżdżalni. Pokonanie takiego toru w szybkim tempie to nie lada wyzwanie. 

DLA KOGO JEST GIGANTYCZNY TOR PRZESZKÓD

Przeznaczony jest on zarówno dla starszych dzieci jak i dorosłych. Spisuje się jako atrakcja na piknikach skierowanych głównie do dzieci ale także na eventach firmowych dla dorosłych. Okazjonalnie wieczorach kawalerskich. 

NAJWIĘKSZY DMUCHANY TOR WIPEOUT

Najdłuższy tor Wipeout w naszej ofercie to 70 metrowy dmuchaniec. Jest on jednym z naszych najnowszych dmuchańców, który widoczny jest na zdjęciu w tym artykule. Utrzymany w zielonej kolorystyce modułowy tor, który ma, aż 70 metrów długości. Dzięki temu, że jest zbudowany z kilku modułów może zostać dostosowany i odpowiednio zmniejszony na potrzeby wydarzenia. Tor Wipeout to jeden z największych dmuchańców dostępnych w naszej ofercie

EVENT W TEMATYCE WIPEOUT

Szukasz oryginalnego pomysłu na imprezę okolicznościową? Stopniowo zyskują na popularności eventy oparte na rywalizacji i konkursach z nagrodami. Tematyka ta sprawdzi się na obozach sportowych, maratonach i wszelkich innych imprezach sportowych. 

Atrakcje na tego typu wydarzeniach to nie tylko tory Wipeout. Dużą popularnością (szczególnie wśród młodszych) cieszą się kule do skakania. Zawodnicy muszą przeskoczyć z ogromnej kuli w kształcie hipopotama na kolejną z nich. Nie jest to wcale takie łatwe i sprawia trudności nawet dorosłym. Tak naprawdę, dzieci lepiej spisują się w tej rywalizacji.

Za to wymiatacz strzała to urządzenie dla czterech zawodników równocześnie. Każdy z nich stoi w wyznaczonym miejscu i ma za zadanie przeskoczyć kręcącą się strzałę. Należy nie dać zwalić się z nóg przed innymi zawodnikami.

Ruchoma ścianka wspinaczkowa to atrakcja dla wprawionych wspinaczy ale również dla osób z lękiem wysokości. Działa ona na podobnej zasadzie do bieżni, więc osoba wspinając się nie przybywa na dużych wysokościach. Kto dłużej utrzyma się na ściance? 

Byk rodeo jest znany z pewnością każdemu organizatorowy eventów. Dlatego warto też zapoznać się z surfingiem. Utrzymanie się na desce jest zdecydowanie bardziej wymagającym wyzwaniem. 

WYNAJEM DMUCHANYCH TORÓW PRZESZKÓD TYPU WIPEOUT

Jesteś zainteresowany wynajmem urządzenia na twoją imprezę? Nie wiesz, które z urządzeń wybrać na swój event? Zachęcamy do kontaktu z nami poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy. Dobierzemy atrakcje na twoją imprezę.

ILE KOSZTUJE WYNAJEM DMUCHANEGO TORU PRZESZKÓD

Cena za wynajem dmuchanego urządzenia jest zależna od jego rozmiaru. Tor Olimp jest urządzeniem modułowym, dlatego można zdecydować się na wynajem tylko fragmentu toru i dostosować go do własnego budżetu. Jeśli interesuje cię cena za wynajem urządzeń, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, otrzymasz nasz aktualny katalog z cenami.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl