Karuzela Wenecka

Karuzela Wenecka w Nocy

Karuzela Wenecka

Systematycznie uatrakcyjniamy naszą ofertę urządzeń poprzez zakup nowych dmuchańcy i wymianę starszych atrakcji na nowe. Dzięki naszemu ciągłemu rozwojowi od niedawna w naszym katalogu można znaleźć Karuzelę Wenecką. Niezwykle popularną atrakcję z długą historią sięgającą początków XX wieku. Nieodłączny element wesołych miasteczek i jarmarków świątecznych.

Galopujące koniki i wiele innych figur są nie lada atrakcją dla dzieci, a muzyka i oświetlenie zapewniają niespotykaną dotąd atmosferę. Ręcznie zdobiona karuzela jest nie tylko atrakcją dla najmłodszych ale również zdobi okolicę. Swój największy urok prezentuje szczególnie po zmroku.

Oferujemy wynajem karuzeli na jednodniowe imprezy plenerowe jak i zarówno kilkutygodniowe wydarzenia takie jak jarmarki bożonarodzeniowe.

Więcej informacji dostępnych jest pod numerem: 733 833 933 lub na stronie internetowej http://karuzelawenecka.pl/

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl