Karuzela Wiedeńska

Karuzela wiedenska wynajem

Chcesz zaskoczyć uczestników swojego eventu? Karuzela wiedeńska to gwarancja niezwykłego klimatu na twojej imprezie. Piękne rzeźbienia, setki rozświetlających wieczorami atrakcję świetełek i klimatyczna muzyka.

Karuzela wiedeńska wynajem

Oferujemy wynajem Karuzeli Wiedeńskiej na terenie całej Polski. Chcesz urozmaicić swój event? Może organizujesz jarmark bożonarodzeniowy, imprezę wielkanocną lub festyn. Karuzela sprawdzi się na wszystkich wydarzeniach gdzie gościć będą dzieci. Możesz być pewny, że będzie to bardzo popularna atrakcja na twojej imprezie. Dzieci bardzo chętnie z niej korzystają, a rodzice i pozostali uczestnicy eventu chętnie robią sobie zdjęcia na tle karuzeli wiedeńskiej.

Bezpieczeństwo

Atesty, renomowana karzuela i wyszkolony personel. Wszystkie te rzeczy gwarantujemy.

Kompleksowa obsługa

Po twojej stronie leży tylko wykonanie do nas telefonu. Dostarczamy, montujemy, demontujemy i obsługujemy urządzenie w trakcie imprezy.

Dostosuj klimat karuzeli do twojego wydarzenia!

Karuzela Wiedeńska oczywiście odgrywa różnego rodzaju melodyjki! Chciałbyś dostosować je do tematyki twojej imprezy? Na twoje życzenie możemy zmienić utwory muzyczne, które będą odgrywane w czasie kręcenia się karuzeli.

Dla kogo przeznaczona jest Karuzela Wiedeńska

Jest to atrakcja przewidziana dla dzieci, młodszych i tych starszych. Jednak zdecydowanie największą frajdę sprawia w grupie wiekowej 1-10 lat. Starsze dzieci częściej bawią się na dmuchańcach i innych atrakcjach.

Karuzela dobrze sprawdza się na wszelkiego rodzajach piknikach rodzinnych, imprezach firmowych i weselach. Najczęściej spotykana jest w okresie świątecznym, kiedy to na ulicach miast organizowane są świąteczne jarmarki. Wśród wielu stoisk wystawowych z grzańcem i piernikami często można natrafić na świąteczne kolejki szynowe, karuzele weneckie i inne podobne atrakcje dla dzieci.

Jak wygląda Karuzela Wiedeńska

Karuzela posiada kilkanaście różnego rodzaju figur. Są to samochodziki, kręcące filiżanki, kolorowe motory i skutery. Dzieci są tak ciekawe świata, że chętnie wielokrotnie kręcą się na karuzeli. Po to, aby wypróbować wszystkie dostępne figury.

Wśród nich zdecydowanie wyróżnia się obowiązkowy element karuzeli wiedeńskiej, bez którego nie moglibyśmy nazwać karuzeli, wiedeńską. Są to galopujące koniki, dzięki zastosowaniu odpowiedniego mechanizmu poruszają się dając wrażenie jazdy na koniu. To najchętniej wybierana przez dzieci atrakcja.

Ile osób może na raz skorzystać z atrakcji?

Z karuzeli może jednocześnie skorzystać około 27 osób.

Jak duża jest karuzela wiedeńska?

Karuzela ma 6 metrów średnicy i 5 metrów wysokości.

Jak zasilana jest karuzela wiedeńska?

W miejscu eventu należy zapewnić dostęp do prądu, aby urządzenie mogło działać. Zasilanie karuzeli to 230V 5kW 32A. 230V to standardowa wtyczka. W przypadku trudności z zapewnieniem prądu, najlepiej poinformować nas przed eventem. Przygotujemy wtedy agregat, którym zasilimy karuzelę.

Ile kosztuje wynajęcie Karuzeli Wiedeńskiej

Koszty wynajmu uzależnione są od kilku czynników. Wpływ na cenę ma miejsce imprezy, czas jej trwania oraz inne zasady współpracy. Cena za jeden dzień wynajmu świątecznej karuzeli mieści się w granicach kilku tysięcy złotych. Przy długotrwałej współpracy oferujemy rabaty i wynajem urządzenia długoterminowo np.: na okres 1 miesiąca waha się w granicach kilkudziesięciu tysięcy złotych. Nie jesteśmy w stanie podać konkretnej kwoty, ponieważ zbyt wiele czynników wpływa na cenę wynajmu urządzenia. W zależności od tego czy urządzenie jest wynajęte z obsługą czy też bez.

Wycena wynajmu karuzeli wiedeńskiej

Chciałbyś dowiedzieć się ile będzie kosztował wynajem na twoją imprezę? Napisz do nas!
Opisz swój planowany event, określ czas trwania, datę i miejsce wydarzenia. Na podstawie tych informacji wycenimy usługę i zaprezentujemy tobie ofertę.

Swoje zapytanie możesz wysłać poprzez nasz formularz kontaktowy.

Karuzela Wiedeńska na wesele

Organizujesz wesele i chciałbyś w tej niesamowitej chwili zapewnić atrakcję, która będzie równocześnie przyozdabiać to niezwykłe wydarzenie. Oczywiście jest taka możliwość i pojawialiśmy się z atrakcją już wielokrotnie na weselach.

Gdzie kręciła się nasza karuzela?

Od wielu lat kręciliśmy na jarmarkach bożonarodzeniowych, wielkanocnych, na piknikach firmowych, imprezach okolicznościowych. Kręcimy też co roku dla WOŚPu i będziemy kręcić do końca świata i jeden dzień dłużej!

Warunki Współpracy

Zwykle oferujemy wynajem karuzeli wiedeńskiej na standardowych warunkach. Wynajęte urządzenie rozstawiamy na miejscu wydarzenia, a tam dzieci mogą bezpłatnie korzystać z atrakcji.
Jesteśmy jednak otwarci też na inne warunki współpracy. Jeśli organizujesz festyn i szukasz wystawców na twoje wydarzenie. Możesz do nas napisać!

Więcej informacji o naszej karuzeli znajdziesz na stronie internetowej www.karuzelawenecka.plNowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl