Wymiatacz - Tor Moro


Dmuchany tor przeszkód Moro przywodzi na myśl popularny program telewizyjny Wipeout. Dzięki niemu można przez chwilę poczuć się jak uczestnik programu. Tor dobrze się sprawdza jako atrakcja dla dzieci jak i zarówno dorosłych uczestników eventów.

Imponujący swoim rozmiarem tor przeszkód, którego długość wynosi aż 40 metrów. Składa się z dwóch jednakowych tras pełnych różnych niedogodności. Na zawodników czekają wymagające sprawności i sprytu dmuchane przeszkody: oponki i barykady, wystające sople, ściany do wspinaczki, zbijaki, tunele, a na finał zjazd ślizgiem. 

Doskonały sposób na przetestowanie swojej kondycji.
Dzięki dwóm torom w które wyposażony jest tor przeszkód mogą zostać przeprowadzone konkurencje indywidualne i drużynowe. Atrakcja doskonale sprawdza się na piknikach dla dorosłych i tych skierowanych dla dzieci. 

 

Dane techniczne: 

Wymiary urządzenia:  dł. 50m, szer. 5m, wys. 3m. Zapotrzebowanie na prąd 230V 5kW 16ANowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl