O nas

Jesteśmy poznańską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizującą się w zapewnianiu atrakcji dla dzieci i dorosłych w czasie imprez plenerowych i pikników. Aktywnie działamy na terenie Poznania, wielkopolski jak i zarówno całej Polski.

Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń rekreacyjnych, które doskonale nadadzą się na eventy firmowe, festyny czy jarmarki świąteczne. Posiadamy najróżniejsze dmuchane zamki od suchych basenów z kulkami, dmuchanych zjeżdżalni, aż po ogromne dmuchane place zabaw.
Dla starszych uczestników przewidzieliśmy takie urządzenia jak byk rodeo, gigantyczne piłkarzyki czy rollercoaster.

Poza szerokim wyborem dmuchańcy oferujemy również, kolejki szynowe, karuzelę łańcuszkowe czy karuzelę wenecką, która idealnie sprawuje się w czasie jarmarków świątecznych.

Nasze urządzenia są w pełni bezpieczne. Na bieżąco sprawdzane są pod kątem techniczny.
A nasza oferta jest systematycznie uatrakcyjniania poprzez wymianę i nabywanie nowych urządzeń.

AVEX – baw się z nami!Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl