Dmuchańce Gorzów Wielkopolski

zamki dmuchane gorzow wlkp

Dmuchańce stanowią popularną atrakcję na imprezy firmowe, urodziny, pikniki czy festyny. Oferujemy wynajem tych urządzeń w Gorzowie Wielkopolskim na imprezy firmowe i prywatne. Organizujesz event w Gorzowie i szukasz atrakcji dla dzieci i młodzieży? 

Oferujemy wynajem zamków dmuchanych, ale znajdziesz u nas także dmuchane zjeżdżalnie, gigantyczne tory przeszkód, place zabaw oraz karuzele. 

RODZAJE DMUCHAŃCÓW

Zastanawiasz się jakie dmuchańce sprawdzą się na twojej imprezie? Poniżej przedstawimy kilka z dostępnych atrakcji, które możesz wynająć na swój event.

Dmuchane Zjeżdżalnie 

Gorzow wlkp wynajem dmuchancyDmuchane zjeżdżalnie to jedna z najpopularniejszych atrakcji, jakie oferujemy w ramach naszej wypożyczalni dmuchańców. To niezwykle widowiskowa i wciągająca zabawa, która zapewnia wiele emocji i niezapomnianych wrażeń dla dzieci. W ofercie posiadamy różnorodne modele i rozmiary zjeżdżalni, dzięki czemu możesz dopasować wybór do swoich indywidualnych potrzeb.

Znajdziesz u nas zjeżdżalnie przewidziane dla młodszych dzieci, ale również gigantyczne dmuchane zjeżdżalnie, taką jak Bolid F1.

 

 

Dmuchana Miękka GóraDmuchańce Gorzów Wielkopolski

Miękka góra, to wielka dmuchana poducha, która jest nielada atrakcją dla najmłodszych. Dzieci wskakując na poduchę mogą poczuć się jak na gigantycznej galarecie.

Dookoła poduchy znajdują się najróżniejsze przeszkody. Beczki, pachołki i inne dodatkowe urozmaicenia. 

Tory Przeszkód

Organizujesz imprezę w Gorzowie i poszukujesz atrakcji dla dorosłych gości imprezy?

Dmuchane tory przeszkód to jedna z najbardziej ekscytujących i wymagających atrakcji, które oferujemy w ramach naszej wypożyczalni dmuchańców. To ogromne konstrukcje, które łączą w sobie elementy do pokonywania, takie jak ścianki wspinaczkowe, tunele, huśtawki, zjeżdżalnie i wiele innych. Nasze dmuchane tory przeszkód mają aż 60 metrów długości, co gwarantuje długą i wciągającą zabawę dla każdego uczestnika. Na torach przeszkód musisz się wspinać, skakać, czołgać, prześlizgiwać i przemierzać wiele innych trudnych przeszkód, co wymaga od Ciebie sprawności fizycznej, koordynacji ruchowej oraz odwagi. Dmuchane tory przeszkód to doskonała opcja dla osób szukających wyzwania i emocji, a także dla organizatorów imprez, którzy chcą zapewnić swoim gościom niezapomnianą przygodę.

Karuzela wenecka

Karuzela wenecka to jedna z najpiękniejszych i najbardziej imponujących atrakcji, jakie oferujemy na imprezy firmowe w Gorzowie. przyciąga uwagę swoim wyglądem i setkami migoczących światełek. Dzieci mają niesamowitą frajdę kręcąc się na galopujących konikach. Karuzela przyciąga uwagę zarówno dzieci i dorosłych. 

WYNAJEM ZAMKÓW DMUCHANYCH GORZÓW WIELKOPOLSKI

AVEX jest wypożyczalnią zamków dmuchanych w Gorzowie Wlkp., która działa na terenie całej Polski. W ofercie poza dmuchańcami znajdziesz również karuzele weneckie, kolejki szynowe, mobline ścianki wspinaczkowe oraz animatorów, którzy będą gwarancją niezapomnianej zabawy. Dmuchane atrakcje spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa, będąc polskiej produkcji. 

Jeśli planujesz organizacje imprezy firmowej. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz bezpłatną wycenę realizacji Twojej imprezy. 

ATRAKCJE NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY W GORZOWIE WIELKOPOLSKIM

W swojej ofercie od kilku lat posiadamy sprzęt przeznaczony specjalnie na święta bożegonarodzenia! Świąteczny okres wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. No i oczywiście, wyczekiwany przez nas, bo uwielbiamy kręcić Karuzelą Wenecką! 
Pomagamy w organizacji jarmarków świątecznych i nie tylko! Poszukujesz karuzeli weneckiej na jarmark bożonarodzeniowy w Gorzowie Wielkopolskim? Skontaktuj się z nami!

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl