Blog

Dmuchańce Wrocław

Wynajem dmuchańców we Wrocławiu prowadzimy jako agencja eventowa od kilkunastu lat. Znajdziecie u nas wiele popularnych typów zamków dmuchanych. Dmuchane zjeżdżalnie, miękkie góry, gigantyczne tory przeszkód typu Wipeout. Wszystkie urządzenia dostarczamy na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego i zarówno całego kraju.

Dmuchańce na Imprezy

Dmuchańce na imprezy

Czy dmuchańce to dobry pomysł na imprezy plenerowe i innego rodzaju podobne wydarzenia? Dmuchańce od lat stale zyskują na popularności. Zapewniają uczestnikom imprez, szczególnie tym najmłodszym z nich. Godziny gwarantowanej zabawy. Zapraszamy do zapozania się z naszym kolejnym artykułem dotyczącym dmuchańców oraz naszą ofertą urządzeń na wynajem. Omówimy jakie korzyści mogą przynieść dmuchane atrakcje na imprezach oraz jakie urządzenia doskonale sprawdzą się na różnego rodzaju wydarzeniach.

Dmuchańce Wielkopolska

Wielkopolska zamki dmuchane na wynajem

Wynajem dmuchańców w Wielkopolsce prowadzimy od kilkunastu lat. Posiadamy wiele popularnych zamków dmuchanych w ofercie. Mogą Państwo wypożyczyć u nas wszystkie rodzaje urządzeń. Aktualnie dostępne urządzenia znajdują się w naszym katalogu na dany rok, zachęcamy do zapoznania się z nim. Aby otrzymać najnowszy katalog należy skontaktować się z nami mailowo w celu jego przesłania. Można tego dokonać również poprzez specjalny formularz kontaktowy.

Atrakcje na imprezy mikołajkowe

Święta bożonarodzeniowe to najbardziej wyczekiwany przez dzieci okres. Śnieg, zimowe zabawy, prezenty od świętego mikołaja ale również jarmarki bożonarodzeniowe. Organizatorzy imprez z roku na rok chcieliby zaskoczyć swoich klientów. Często pojawiają się pytania "Jakie atrakcje wybrać na event bożonarodzeniowy lub imprezę mikołajkową?" W tym artykule przedstawimy kilka niezwykłych atrakcji, które doskonale sprawdzą się na imprezie mikołajkowej. 

Jak Naprawić Zamek Dmuchany

Zapewne każda firma eventowa działająca w branży dmuchańców miała nieprzyjemność doświadczyć uszkodzenia urządzenia. Pojawia się wtedy wiele pytań jak naprawić rozerwany materiał lub pęknięte szwy na zamku dmuchanym. Część napraw jest możliwa do wykonania we własnym zakresie, jednak druga część z nich nie obędzie się bez pomocy wyspecjalizowanej firmy. 

Jakie animacje dla dzieci są najlepsze?

Jakie animacje dla dzieci sa najlepsze

Gry i zabawy organizowane przez animatorów to jedne z głównych atrakcji dla dzieci podczas eventów. Dzięki nim goście imprezy spędzą długie godziny na różnorodnych rozrywkach. Animacje to turnieje, konkursy i gry zespołowe i wiele innych ciekawych form spędzania czasu. Jak jednak odnaleźć się w tych wszystkich atrakcjach? Które z nich wybrać na swój event? W tym artykule przedstawimy najlepsze i najpopularniejsze animacje, które mogą Państwo zapewnić w trakcie eventów.

Dmuchańce na urodziny

Dmuchance na urodziny

Czy dmuchańce na urodziny to dobry pomysł? Pewnie! Od kilku lat poszerzyliśmy swoją ofertę o atrakcje urodzinowe. Wypożyczamy dmuchańce w Poznaniu i na terenie Wielkopolski na imprezy urodzinkowe. Ze strony rodziców często pojawia się wiele pytań na ten temat. Dlatego poruszymy dziś i wyjaśnimy najbardziej nurtujące kwestie dotyczące wypożyczenia dmuchańców na przyjęcia urodzinowe.

Jakie Atrakcje Wybrać na Event

Jakie atrakcje na event

Dobór atrakcji podczas organizacji eventów może być nie lada wyzwaniem Podczas planowania imprezy należy wziąć pod uwagę wiele czynników jak preferencje gości, miejsce wydarzenia czy czas organizowanego wydarzenia. Inne atrakcje sprawdzą się w zamkniętym centrum handlowym, natomiast inne podczas pikniku firmowego organizowanego na świeżym powietrzu.

Przyjrzyjmy się, więc na czym najlepiej skupić swoją uwagę podczas doboru dmuchańcy oraz innych atrakcji na Waszą imprezę. 

Dmuchaniec - Potworki

Atrakcja-dla-dzieci-potworki

Dmuchaniec - Plac Zabaw Potworki

Przeogromny dmuchany plac zabaw „Potwory” przywodzący na myśl słynna bajkę Pixara  „Potwory i Spółka”. Jest to atrakcja, w której dzieci potrafią zniknąć na długie godziny doskonale się bawiąc.

Potworki to jedno z największych urządzeń w naszej ofercie. Zajmujący prawie 300 m2 dmuchaniec składa się z kilku urządzeń zapewniających doskonałą zabawę.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl