Blog

Dmuchaniec - Potworki

Atrakcja-dla-dzieci-potworki

Dmuchaniec - Plac Zabaw Potworki

Przeogromny dmuchany plac zabaw „Potwory” przywodzący na myśl słynna bajkę Pixara  „Potwory i Spółka”. Jest to atrakcja, w której dzieci potrafią zniknąć na długie godziny doskonale się bawiąc.

Potworki to jedno z największych urządzeń w naszej ofercie. Zajmujący prawie 300 m2 dmuchaniec składa się z kilku urządzeń zapewniających doskonałą zabawę.

Karuzela Wenecka

Karuzela Wenecka w Nocy

Karuzela Wenecka

Systematycznie uatrakcyjniamy naszą ofertę urządzeń poprzez zakup nowych dmuchańcy i wymianę starszych atrakcji na nowe. Dziękinaszemu ciągłemu rozwojowi od niedawna w naszym katalogu można znaleźć Karuzelę Wenecką. Niezwykle popularną atrakcję z długąhistorią sięgającą początków XX wieku. Nieodłączny element wesołych miasteczek i jarmarków świątecznych.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl