Blog

Dmuchańce Cena

Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem zjeżdżalni dmuchanej albo dmuchanego placu zabawa? Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem, w którym omówimy od czego zależna jest cena wynajmu urządzenia dmuchanego. 

Dmuchańce Mazowieckie

Oferujemy wynajem dmuchańców, karuzel oraz innych atrakcji w województwie Mazowieckim oraz innych województwach w całej Polsce. Poszukujesz atrakcji na swój event? Zapoznaj się z dalszą częścią artykułu gdzie omówimy typy zjeżdżalni dmuchanych,Mazowsze dmuchańce karuzel, kolejek szynowych i innych dmuchańców. 

Dmuchańce Łódź

Jesteś zainteresowany wynajem zjeżdżalni dmuchanych i innych dmuchańców w Łodzi? Organizujesz imprezę plenerową i poszukujesz realizatora strefy zabaw dla dzieci lub dorosłych? Oferujemy gigantyczne tory przeszkód, karuzele weneckie i wiele innych atrakcji. Możesz o nich przeczytać w dalszej części artykułu. Gdzie przedstawimy naszą ofertę oraz opiszemy jak wygląda proces wynajmu zamku dmuchanego. 

Dmuchana zjeżdżalnia

Dmuchana zjeżdżalnia to nie lada atrakcja. Cieszą się one niezwykłą popularnością wśród dzieci i pozwalają na złapanie chwilli oddechu dorosłym. W trakcie imprez plenerowych zapewniają dzieciom zajęcia na długie godziny, a rodzicom mogą w tym czasie odpocząć w towarzystwie znajomych. 

Dmuchańce Konin

Organizujesz event lub imprezę plenerową w Koninie i chciałbyś wynająć dmuchańce na swoją imprezę? Wynajem dmuchanych zamków do skakania, karuzel oferujemy na terenie calej Polski. Możemy zająć się kompleksową obsługą wydarzenia od A do Z lub pełnić rolę podwykonawcy i zorganizować tylko strefę rozrywki. To ty ustalasz w jaki sposób chciałbyś podjąć z nami współpracę.

Dmuchańce Toruń

Organizujesz event lub imprezę plenerową w Toruniu i poszukujesz dmuchańców na wynajem? Wynajem dmuchanych zjeżdżalni i karuzel weneckich oferujemy na terenie całej Polski. W ofercie posiadamy ponad sto różnorodnych urządzeń.

Karuzela Wiedeńska

Karuzela wiedenska wynajem

Chcesz zaskoczyć uczestników swojego eventu? Karuzela wiedeńska to gwarancja niezwykłego klimatu na twojej imprezie. Piękne rzeźbienia, setki rozświetlających wieczorami atrakcję świetełek i klimatyczna muzyka.

Dmuchańce dla dzieci do ogrodu

Zastanawiasz się nad wypożyczeniem dmuchańca do twojego ogrodu? Dobrze trafiłeś! W dzisiejszym artykule omówimy wszelkie kwestie, o które najczęściej pytają nas klienci przed wypożyczeniem dmuchanego zamku do swojego ogrodu. Przedstawimy też naszą ofertę urządzeń i wskażemy polecane przez nas urządzenia, które zmieszczą się w przydomowym ogrodzie. 

Wypożyczalnia Dmuchańców

Wypozyczalnia dmuchancow

Szukasz wypożyczalni dmuchańców i atrakcji dla dzieci na swoje eventy? Nie możesz zdecydować się z usług, której firmy skorzystać? Zapoznaj się z naszym artykułem gdzie opowiemy na co warto zwrócić uwagę podczas wynajmu zjeżdżalni dmuchanych i innych atrakcji. Podamy też kilka cennych rad jak minimalizować koszty organizacji eventu z perspektywy event menagera.

Szeroki oraz Głęboki asortyment dmuchańców

Dmuchańce Bydgoszcz

Oferujemy wynajem nowych dmuchańców w mieście Bydgoszcz oraz innych polskich miastach dla event menagerów, organizatorów wydarzeń.Jeśli planujesz imprezę plenerową, piknik lub festyn w Bydgoszczy. Zapoznaj się z naszym artykułem gdzie przedstawimy najbardziej polecane atrakcje zarówno dla dzieci jak i dorosłych oraz w kilku słowach przedstawimy naszą firmę. Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl