O nas

Jesteśmy poznańską firmą z wieloletnim doświadczeniem. Specjalizującą się w zapewnianiu atrakcji dla dzieci i dorosłych w czasie imprez plenerowych i pikników. Aktywnie działamy, obsługując eventy na terenie Poznania, wielkopolski jak i równie w całej Polski. Nasze dmuchańce odwiedziły już każdy zakątek Polski.

Dysponujemy szeroką ofertą urządzeń rekreacyjnych, które doskonale nadadzą się na eventy firmowe, festyny czy jarmarki świąteczne. Posiadamy najróżniejsze dmuchane zamki od suchych basenów z kulkami, dmuchanych zjeżdżalni, aż po ogromne dmuchane place zabaw. Dmuchańce to nie tylko zabawa dla najmłodszych!
Dla starszych uczestników przewidzieliśmy takie urządzenia jak byk rodeo, gigantyczne piłkarzyki czy dmuchane tory przeszkód o długości kilkudziesięciu metrów.

Poza szerokim wyborem dmuchańcy oferujemy również, kolejki szynowe, karuzelę łańcuszkowe czy karuzelę wenecką, która idealnie sprawuje się w czasie jarmarków świątecznych.

Nasze urządzenia są w pełni bezpieczne. Dmuchańce posiadają wszelkie niezbędne atesty. Na bieżąco sprawdzane są pod kątem techniczny. A nasza oferta jest systematycznie uatrakcyjniania poprzez wymianę i nabywanie nowych urządzeń dmuchanych i mechanicznych.

AVEX – baw się z nami!Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl