Ważne informacje

WARUNKI WYNAJMU

Szanowni Państwo, wynajmując od nas urządzenia dmuchane prosimy aby zwrócić uwagę na kilka ważnych informacji dla organizatorów imprezy. 

 

1.) TEREN: Teren, na którym mają zostać rozstawione urządzenia powinien być w równy, czysty i najlepiej trawiasty, oczyszczony z ostrych przedmiotów (kamienie, szkło) mogących uszkodzić urządzenia lub zagrozić bezpieczeństwu osób korzystających z niego. -duże urządzenia pneumatyczne wymagają solidnego zakotwiczenia w podłożu (ze względów bezpieczeństwa), dlatego najlepszym miejscem jest teren trawiasty w który bez problemów można wbijać "śledzie" - kotwy. Oczywiście istnieje także możliwość rozłożenia urządzeń nawet na betonie, prosimy jednak o wcześniejszą informację,  aby nasz dział techniczny mógł się jak najlepiej przygotować do takiej sytuacji. 

2.) MONTAŻ: Rozpoczęcie montażu sprzętu uzależnione jest od ilości zamówionych urządzeń, zazwyczaj są to 2 godziny przed imprezą. Urządzenia są w pełni gotowe do zabawy na 30 minut przed rozpoczęciem imprezy. Organizator zapewnia dostęp do źródła prądu na czas montażu i demontażu urządzeń w odległości do 40m od miejsca montażu atrakcji. 

3.) REALIZACJA ZAMÓWIENIA: Aby Państwa zamówienie zostało przyjęte do realizacji trzeba przesłać do naszej firmy zamówienie drogą e-mail oraz podpisanie umowy która zostanie do Państwa wysłana przez naszego pracownika po otrzymaniu wypełnionego formularza zamówienia. Kolejnym krokiem jest wpłacenie zaliczki w wysokości 20% wartości wynajmu (netto) Urządzeń  nie rezerwujemy. Podpisanie umowy jest gwarancją wykonania usługi. 

4.) TRANSPORT: Prosimy o zapewnienie dojazdu auta do miejsca montażu atrakcji. Niektóre urządzenia ważą ponad 500kg albo znajdują się na przyczepach i są wyładowywane w miejscu montażu. Koszt transportu uzależniony jest od ilości zamawianych urządzeń i każdorazowo jest ustalany indywidualnie.

5.) UBEZPIECZENIE: Nasza Firma posiada ubezpieczenie OC w PZU.

6.) OCHRONA ATRAKCJA W TRAKCIE IMPREZY: Nasza obsługa odpowiada za rozłożenie i złożenie urządzeń, ich stan techniczny oraz nadzór nad bawiącymi się osobami. Nie odpowiadamy za zachowanie się osób oczekujących w kolejce do urządzeń rozrywkowych oraz wynikające stąd skutki. Prosimy wziąć pod uwagę, iż przy imprezach otwartych (np.: impreza dla miasta) a także imprezach zamkniętych (pow. 500 uczestników) wymagana jest dodatkowa ochrona porządkowa (1 ochroniarz przypada na 3 urządzenia rozrywkowe.) W przeciwnym przypadku mogą wstąpić poważne trudności z opanowaniem porządku wśród osób oblegających w/w urządzenia. Prosimy zwrócić szczególną uwagę na to zagadnienie.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl