Dmuchańce Katowice

Zamki dmuchane Katowice

Jesteś zainteresowany wynajem zjeżdżalni dmuchanych i innych dmuchańców w Katowicach? Organizujesz imprezę plenerową i poszukujesz realizatora strefy zabaw dla dzieci lub dorosłych? Oferujemy gigantyczne tory przeszkód, karuzele weneckie i wiele innych atrakcji. Możesz o nich przeczytać w dalszej części artykułu. Gdzie przedstawimy naszą ofertę oraz opiszemy jak wygląda proces wynajmu zamku dmuchanego. 

Wynajem dmuchańców i zjeżdżalni dmuchanych w KatowicachZjezdzalnie dmuchane katowice wynajem

Oferujemy wynajem dmuchańców w Katowicach ale także na terenie całej Polski. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w każdym miejscu. W naszej asortymencie znajdziesz kilkadziesiąt różnych urządzeń. Dzięki temu możesz dostosować dmuchańce do tematyki twojej imprezy. Organizujesz w Katowicach piknik w charakterze piratów? Znajdziesz u nas dmuchany plac zabaw w kształcie statku lub pirackiej łodzi. Może piknik w klimacie średniowiecznym? W tym celu sprawdzi się idealnie zamek Malbork

Jak jest jakość wykonania waszych dmuchańców?

Nasze zjeżdżalnie dmuchane i inne dmuchańce, które znajdziesz w naszej ofercie zostaly wyprodukowane w Polsce. Nie wykorzystujemy dmuchańców chińskiej produkcji, które zdarza się, że nie posiadają odpowiednich atestów. Znajdziesz u nas dmuchańce producenta VIV, jednego z renomowanych światowcyh producentów, których charakteryzuje się naprawdę wysoką jakością wykonania dmuchańców. 

Część naszych urządzeń jest wykonywanych na nasze indywidualne zamówienie u innych polskich producentów. Dmuchańce te charkateryzuje fakt, że wykonane są z materiału o wysokiej gramaturze 650 oraz 680. 

Co oznacza fakt, że dmuchańce wykonywane sa na indywidualne zamówienie?

Przy długoterminowej współpracy jesteśmy w stanie zapewnić w naszej ofercie dmuchańce na twoje indywidualne życzenie. MaszDmuchańce w Katowicach klienta, który organizuje piknik w konkretnej tematyce np.: piknik ekologiczny. Chciałbyś wynająć urządzenie specjalnie pod to wydarzenie? Zrobimy co w naszej mocy, aby w kolejnym sezonie takie urządzenie znalazło się w naszej ofercie.

Organizujesz piknik w Warszawie ale zastanawiasz się czy nasze urządzenia nie są zniszczone?

Funkcjonujemy na rynku od ponad 20 lat. Nieprzerwanie od 20 lat corocznie zakupujemy nowe urządzenia. Od zakupów nie powstrzymał nas nawet okres pandemii COVID, kiedy to urozmaiciliśmy ofertę min.: o gigantyczny 70 metrowy tor przeszkód Olimp. Co roku nabywamy coraz to nowe dmuchańce.

Czy zapewniacie transport dmuchańców do Katowic?

Tak! Zapewniamy zarówno transport jak i kompleksową obsługę podczas trwania eventu. Niezależnie czy organizowany on jest w Katowicach czy w innym dowolnym miejscu. Realizujemy zlecenia na terenie całej Polski. Przed imprezą montujemy dmuchańce oraz odpowiednio je zabezpieczamy, a w czasie imprezy dbamy i bezpieczeństwo dzieci, które korzystają ze zjeżdżalni dmuchanych i karuzel. 

Jak jest cena wynajmu dmuchańca?

Cena wynajmu urządzeń jest uzależniona od kilku czynników. Jest to min. czas trwania wydarzenia, miejsce imprezy. Czynników tych jest wiele dlatego nie jesteśmy w stanie podać z góry ceny za wynajem urządzeń. W katalogu cenowym znajdują się orientacyjne cenydmuchańce Katowice za wynajem każdego z dmuchańcy jednak finalnie bardzo często podlegają one rabatom i cena wynajmu zmniejsza się zależnie od liczby zamówionych dmuchańców. Katalog z cenami możesz otrzymać kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy.

Podobnie przez ten sam formularz możesz otrzymać indywidualną oraz bezpłatną wycenę twojego eventu, jeśli podasz nam więcej szczegółów na jego temat.

Chciałbyś wynająć dmuchańce na imprezę w Katowicach?

Skontaktuj się z nami! Znajdziesz nas pod numerem telefonu 733 833 933 lub pod adresem mailowym biuro@avex.com.pl. W wiadomości napisz nam gdzie odbywa się twoja impreza. Czy są to Katowice czy może inne miasto w Polsce lub Europie? Podaj też typy lub konkretne modele dmuchańców, które chciałbyś wynająć, a otrzymasz od nas bezpłatną wycenę.

A jeśli nie masz pewności, które z urządzeń sprawdzą się na twoim evencie lub chciałbyś dostosować je do posiadanego budżetu. Doradzimy i wspólnie dobierzemy odpowiednie dmuchańce. Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl