Dmuchańce Wielkopolska

Wielkopolska zamki dmuchane na wynajem

Wynajem dmuchańców w Wielkopolsce prowadzimy od kilkunastu lat. Posiadamy wiele popularnych zamków dmuchanych w ofercie. Mogą Państwo wypożyczyć u nas wszystkie rodzaje urządzeń. Aktualnie dostępne urządzenia znajdują się w naszym katalogu na dany rok, zachęcamy do zapoznania się z nim. Aby otrzymać najnowszy katalog należy skontaktować się z nami mailowo w celu jego przesłania. Można tego dokonać również poprzez specjalny formularz kontaktowy.

Formularz kontaktowy znajdą Państwo pod poniższym linkiem: Formularz Kontaktowy
 

Jakie dmuchańce można wypożyczyć w Wielkopolsce?

Posiadamy w ofercie wszystkie rodzaje najpopularniejszych urządzeń. Zjeżdżalnie, miękkie góry, ścianki wspinaczkowe, karuzele i wiele innych atrakcji znajdziecie w naszym asortymencie. Niezależnie od rejonu województwa jesteśmy w stanie dostarczyć tam każdą oferowaną przez nas zamek dmuchany.

Transport dmuchańca na terenie wielkopolski

Nasze usługi są kompleksowe dlatego po naszej stronie leży dostarczenie urządzenia na miejsce imprezy. Podczas eventu możemy zaoferować również obsługę urządzenia przez naszych pracowników, którzy zadbają o bezpieczeństwo dzieci. A po zakończonej imprezie atrakcje są przez nas demontowane.  Z powodu, że siedziba firmy znajduje się w Wielkopolsce na terenie województwa koszty transportu są niższe, niż przy imprezach organizowanych w innych częściach Polski.

Gdzie w Wielkopolsce wynająć dmuchańca?

Atrakcje można wypożyczyć w obrzeżach całego województwa, a także Polski. Obsługujemy wszystkie rejony. Nasz dmuchańce dostarczamy do takich miejscowości jak Poznań, Leszno, Konin, Gniezno. Dotychczas pojawiliśmy się także w takich miastach jak Piła czy Ostrów Wielkopolski.

Gdzie znajduje się siedziba naszej firmy?

Siedziba naszej firmy znajduje się w Wielkopolsce, niewielkiej miejscowości Dąbrowa położonej zaledwie kilka kilometrów od Poznania. To tutaj mogą Państwo zobaczyć jak w rzeczywistości prezentują się nasze dmuchańce. W naszej siedzibie dokonywany jest również odbiór urządzeń w przypadku ich zakupu na użytek własny.Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl