Dmuchańce Wrocław

Wynajem dmuchańców we Wrocławiu prowadzimy jako agencja eventowa od kilkunastu lat. Znajdziecie u nas wiele popularnych typów zamków dmuchanych. Dmuchane zjeżdżalnie, miękkie góry, gigantyczne tory przeszkód typu Wipeout. Wszystkie urządzenia dostarczamy na terenie Wrocławia oraz całego województwa dolnośląskiego i zarówno całego kraju.

Potrzebujesz obsługi na swoim evencie?
Zapewniamy również animatorów, którzy na bieżąco obsługują zamki dmuchane oraz prowadzą różnego rodzaju gry i zabawy na dmuchańcach przeznaczonych do rywalizacji. Konkurencje na dmuchanym torze pełnym przeszkód, drabinek, tuneli, ślizgów, turniej jazdy na byku rodeo i wiele innych atrakcji znajdziecie w naszej ofercie. Pełną ofertę możecie obejrzeć w naszym katalogu urządzeń.
Aby otrzymać najnowszy katalog należy skontaktować się z nami mailowo w celu jego przesłania. Można tego dokonać również poprzez specjalny formularz kontaktowy.

Wynajem dmuchańców we Wrocławiu – cennik

Zastanawiasz się ile kosztuje wynajem zamków dmuchanych na imprezę odbywającą się we WroZamki Dmuchane Wrocławcławiu. Cena wynajmu zamku dmuchanego kształtuje się w granicach tysiąca do kilku tysięcy złotych za urządzenie. Nasze usługi wyceniamy w zależności od kilku czynników min.: terminu, miejsca imprezy i ilości urządzeń przewidzianych na evencie. Przy stałej współpracy oferujemy także rabaty dla stałych klientów.

Aby otrzymać nasz aktualny katalog urządzeń wraz z cenami za wynajem należy skontaktować się z nami mailowo w celu przesłania katalogu dmuchańców. Pod tym linkiem znajdziecie formularz kontaktowy. Wystarczy napisać w treści wiadomości, „Proszę o przesłanie katalogu urządzeń na eventy.”.

Do kogo skierowane są wasze usługi?

Każdy może skorzystać z naszych usług.

Jesteś agencją eventową, która poszukuje atrakcji dmuchanych dla najmłodszych? Dobrze trafiłeś.

Urząd miasta, który organizuje lokalne wydarzenie? Także współpracowaliśmy z wieloma samorządami.

Jesteś firmą konkurencyjną i brakuje tobie sprzętu do realizacji zlecenia dla klienta? Również możemy tobie pomóc i nie wahaj się napisać. Utrzymujemy przyjazne stosunki z wieloma firmami z naszej branży.

Organizujesz prywatne przyjęcie urodzinowe lub wesele? Śmiało!

Jesteś organizatorem festynu? Napisz do nas jakiej wysokości placowe oczekujesz i jaka jest przewidywana liczba uczestników na festynie.

A może nagrywasz spot reklamowy? Wtedy przyda się karuzela wenecka, która wystąpiła już w spocie TTV.

Czemu mam skorzystać z waszych usług?

Nasz zespół składa się z kilkudziesięciu stałych pracowników, którzy pracują w branży od wielu lat. Corocznie w okresie letnim obsługując setki eventów na terenie całej Polski. Współpracowaliśmy z takimi firmami jak Eurocash, Allegro i wieloma innymi znanymi markami, organizując strefy dziecięce na eventach firmowych i wydarzeniach lokalnych.

Zależy tobie na jakości?

Nie wykorzystujemy tanich chińskich urządzeń ze słabej jakości materiałów i z tanimi nadrukami. Nasze urządzenia są zdobione w ręcznie wykonane malunki, które są małym dziełem sztuki ze względu na swoją unikatowość. Każda z dmuchanych zjeżdżalni posiada tematyczne malunki wykonane przy pomocy aerografu lub pędzla. Dmuchańce są głównie polskiej produkcji min.: VIV, posiadają atesty i są bezpieczne dla maluchów w porównaniu do urządzeń sprowadzanych z krajów azjatyckich, które są powszechnie stosowane na polskim rynku ze względu na niską cenę. 

Jak prezentują się wasze dmuchane zjeżdżalnie?

Zastanawiasz się jak wyglądają wspomniane malunki i jak prezentują się nasze urządzenia? Wystarczy zajDmuchańce Wrocław Wynajemrzeć do naszej oferty i obejrzeć galerię poszczególnych produktów. Przykładową zjeżdżalnią wykonaną w tej technice jest zjeżdżalnia dmuchana Las.

Zdarzyło mi się, że urządzenia na evencie były brudne lub zniszczone.

Nie musisz się o to martwić. Gwarantujemy, że nasze urządzenia są gruntownie i systematycznie czyszczone. Posiadamy duże zaplecze, które pozwala nam na bieżąco konserwować i czyścić urządzenia w siedzibie naszej firmy. Na każdy event zabieramy ze sobą również niezbędne środki czyszczące w przypadku, gdyby organizator imprezy miał zastrzeżenia dotyczące dmuchańców.

Ok, urządzenia są czyste ale jak sprawa ma się ze zniszczeniami?

Działamy na rynku od 20 lat. Pozwoliło nam to zawrzeć stałe kontrakty na dostawę urządzeń po atrakcyjnych cenach. Niedługo otworzymy również własną linię produkcyjną dmuchańców.
Dzięki temu nasze zamki dmuchane są systematycznie wymieniane co kilka lat. Co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe dmuchańce. Tylko w tym roku pojawiło się w naszej ofercie ponad 10 nowych urządzeń. Dmuchany Tor Przeszkód – Olimp, Zjeżdżalnia Słonik, Zamek Malbork, Dmuchany Plac Zabaw Spider-Man, Dmuchana Zjeżdżalnia Spider-Man i zestaw dmuchanych urządzeń świątecznych na Jarmarki Bożonarodzeniowe takie jak słynny Jarmark we Wrocławiu.

Wyprzedajemy również te dmuchańce, które mają za sobą kilka sezonów i w ich miejsce zamawiamy nowe urządzenia. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem urządzeń. Napisz do nas, większość z dostępnych urządzeń w naszej ofercie jesteśmy w stanie sprzedać oraz dostarczyć do Wrocławia i inne miejsca w Polsce.

Czy macie w ofercie tylko dmuchane urządzenia?Karuzela Wrocław Wynajem

Jesteśmy agencją eventową. Specjalizujemy się szczególnie w zapewnianiu atrakcji dla najmłodszych.
Głównie oferujemy dmuchańce, karuzele weneckie, kolejki szynowe, autodrom, kolejki górskie wszystkie te urządzenia możesz zamówić na swoją imprezę.

Ale jesteśmy w stanie zapewnić również catering, scenę, nagłośnienie i wszystko co potrzebujesz na swój event. W tym celu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego (733 833 933) lub mailowego (biuro@avex.com.pl) . Aby ustalić szczegóły w tej kwestii.

W takim razie na pewno jesteście drodzy!

I tak, i nie. Na rynku są firmy, które wykonują zlecenia taniej. Ale my utrzymujemy średnie ceny rynkowe. Nie bierzemy udziału w rynkowej wojnie cenowej. Zależy nam na jakości i zadowoleniu naszych klientów. Chcemy utrzymywać wysoki standard usług i dbamy o opinię. Nasza średnia ocena w Google wynosi aktualnie 4,9 gwiazdki na 5 możliwych. 
Aby utrzymać wysoki standard obsługi, reinwestujemy środki w czyszczenie dmuchańców, coroczną wymianę urządzeń i pensje naszych pracowników. Jeśli zależy tobie na zadowoleniu klienta i uczestników eventu możesz wypróbować nasze usługi.
Wycena naszych usług nic nie kosztuje. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, aby uzyskać bezpłatną wycenę, którą będziesz mógł porównać z ceną konkurencji.

Mogę starać się o rabat?

Oczywiście, przy dużych zamówieniach oferujemy rabaty nawet dla nowych klientów. Natomiast przy stałej współpracy i wspólnym zorganizowaniu kilkunastu eventów rocznie lub kilku bardzo dużych wydarzeń. Można otrzymać stałe rabaty i cennik przeznaczony dla stałych kontrahentów. W tym celu najlepiej skontaktuj się z nami, aby omówić warunki stałej współpracy.
Planujesz zorganizować w tym sezonie kilka wydarzeń na terenie całej Polski? Napisz do nas!
Omówimy warunki stałej współpracy na ten sezon.

Gdzie działacie?

Wszędzie :) Najdalej obsługiwaliśmy event organizowny kilka lat temu na Ukrainie. Czynnie działamy na terenie całej Polski. Między innymi właśnie w województwie dolnośląskim i we Wrocławiu, Legnicy. Pompowaliśmy nasze atrakcje też w takich miastach jak Lubin, Głogów, Oława, Brzeg, Środa Śląska, Oleśnica. Musimy tak wymieniać te miasta, aby trafiać z artykułem :) W praktyce nie jest to konieczne, ponieważ dojedziemy w każde miejsce. Do Trzebnicy i Jeleniej Góry też! 

Jakieś życzenia?

Potrzebujesz pomocy przy organizacji eventu? Zastanawiasz się nad tematyką imprezy, jakie dmuchańce wybrać dla swoich gości? Masz pytania dotyczące dmuchańców, a może sam chciałbyś zacząć działać w tej branży. Wystarczy, że wyślesz wiadomość z twoimi pytaniami.
Pomoże nam to również ubogacić naszą stronę i zawrzeć to w sekcji Q&A :)

Nasze realizacje we Wrocławiu

Na przestrzeni lat, uczestniczyliśmy w wielu eventach na terenie Wrocławia. Imprezy firmowe, festyny, wydarzenia lokalne. Była tego niezliczona ilość.

W tym artkule skupimy się na jednym z nich. Była to nieduża realizacja, która odbyła się we Wrocławiu w trakcie ciężkiego dla nasDmuchańce Wrocław okresu. Czyli Pandemii Covidowej. W 2021 roku zaraz po wstrzymaniu obostrzeń dotyczących imprez masowych odwiedziliśmy Wrocław wraz ze swoimi zamkami dmuchanymi. Pojawiliśmy się na Festiwalu Czekolady!

Uczestnicy wydarzenia mogli pobawić się na dmuchanej zjeżdżalni Las, dmuchanej Miękkiej Górze Dżungla, Placu Zabaw Las oraz najmłodsze dzieci miały okazję przejechać się kolejką szynową.

Impreza ta odbywała się na terenie Wrocławia w Czasoprzestrzeni.

Atrakcje na Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu

W swojej ofercie od kilku lat posiadamy sprzęt przeznaczony specjalnie na święta bożegonarodzenia! Świąteczny okres wyczekiwany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. No i oczywiście, wyczekiwany przez nas, bo uwielbiamy kręcić Karuzelą Wenecką! 
Jeśli też chciałbyś pokręcić karuzelą wenecką, zgłoś się do nas i prześlij CV na nasz adres mailowy. Katalog świątecznych urządzeń przesyłamy standardowo na podany przez ciebie adres mailowy. Urządzenia świąteczne nie są widoczne w standardowym katalogu, dlatego jakbyś chciał zapoznać się z ofertą świateczną podkreśl to w wiadomości do nas. Z chęcią przybędziemy na twoją wrocławską wigilię i zabierzemy ze sobą co nieco atrakcji. 

Zamki Dmuchane Wynajem - Wrocław

Na przestrzeni ostatnich lat nasze dmuchańce Wrocław, Legnice, Opole i wiele innych polskich miast odwiedziły wielokrotnie. Jeśli chcielibyście pozwolić nam ponownie odwiedzić te miasta, napiszcie do nas w celu wynajmu dmuchańców, a z przyjemnością do nich przybędziemy. Ponownie oglądając uśmiech na twarzach dzieci, które pojawiają się na widok dmuchanych zjeżdżalni i dmuchanych zamków do skakania oraz wszelkich innych skakańców.

Sugestie! 

Masz sugestie dotyczące naszej obsługi, bądź strony internetowej? Chciałbyś uzupełnić anonimową ankietę dotyczącą zadowolenia z naszych usług. Może brakuje w naszej ofercie, któregoś z urządzeń, które chciałbyś wypożyczyć. Zgłoś to proszę w formularzu kontaktowym!  Zależy nam na urozmaicaniu naszej oferty, podwyższania standardów i badaniu satysfakcji klienta. Dlatego wszelkie uwagi z chęcią przyjmiemy. Te krytyczyne ale również z olbrzymią chęcią te pozytywne :)

 Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl