Jakie animacje dla dzieci są najlepsze?

Jakie animacje dla dzieci sa najlepsze

Gry i zabawy organizowane przez animatorów to jedne z głównych atrakcji dla dzieci podczas eventów. Dzięki nim goście imprezy spędzą długie godziny na różnorodnych rozrywkach. Animacje to turnieje, konkursy i gry zespołowe i wiele innych ciekawych form spędzania czasu. Jak jednak odnaleźć się w tych wszystkich atrakcjach? Które z nich wybrać na swój event? W tym artykule przedstawimy najlepsze i najpopularniejsze animacje, które mogą Państwo zapewnić w trakcie eventów.

Malowanie twarzy

Na pewno jest jedna z najpopularniejszych form na dodatkowe atrakcje w czasie imprezy. Malowanie buziek doskonale sprawdzi się na wszelkich festynach i imprezach jako dodatkowa atrakcja dla gości pomiędzy zabawą na dmuchańcach. Dzieci jak i dorośli mogą wybierać malunki spośród dziesiątek wzorów. Dzięki malowaniu buziek można upodobnić się do ulubionych bohaterów z bajek, książek czy komiksów. Należy jednak mieć na uwadze, aby do malowania twarzy stosowane były specjalne farby, które są do tego przeznaczone. Aby były certyfikowane i bezpieczne dla zdrowia użytkowników.

 

Airbrush Tattoo

Tymczasowe tatuaże, które są w pełni bezpieczne dla zdrowia i znikają po kilkukrotnym przemyciu. To nowa metoda malowania krótkotrwałych tatuaży. Jest w pełni bezbolesna, polega na nakładaniu farby na skórę poprzez aerograf. Urządzenie, które pod wpływem ciśnienia wypuszcza farbę, można to porównać do malowania sprayem.
Użytkownicy mogą dobierać tatuaże wśród dziesiątek wzorów. Atrakcja ta przewidziana jest dla dzieci ale mogą korzystać z niej również osoby dorosłe.

Balony z helem

Balonów z helem nie trzeba przedstawiać żadnemu dziecku. Jeśli pojawią się one na evencie, na pewno sprawią radość niejednej osobie.

Gigantyczne gry planszowe

Ogromne warcaby, gigantyczny chińczyk i inne planszówki. Zabawa ta odbywa się na specjalnych kilkumetrowych planszach do gry i przeprowadzana jest przez animatorów, którzy tłumaczą zasady gry. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, ponieważ w niektórych grach zasady można wymyślać samodzielnie. Dzieci mają ogromną frajdę podczas rzucania gigantyczną kością do gry.

Konkursy

Animatorzy mogą zorganizować również serię konkursów dla dzieci. Różne gry zespołowe, podczas których uczestnicy mogą ze sobą rywalizować. Takie gry mogą odbywać się na świeżym powietrzu lub wewnątrz przy zastosowaniu różnych rekwizytów jak bicykle, alkogogle, a także na urządzeniach dmuchanych przeznaczonych do rywalizacji.

Kolorowanki

To atrakcje przewidziane dla najmłodszych uczestników. Podczas eventu można zorganizować specjalny kącik dla dzieci. Gdzie przy stoliczkach maluchy będą mogły usiąść i dać się porwać własnej wyobraźni.

Gigantyczne klocki

To typ atrakcji przewidziany dla młodych architektów. Gigantyczne klocki z których można zbudować zamki, domki i wiele innych budowli. Dzieci ogranicza tylko wyobraźnia.

Ogródek do animacji

Jest to specjalnie przeznaczony do animacji dmuchany ogródek na wzór farmy. Wewnątrz wypełniony jest klockami, miękkimi piankami i bujakami. Mogą znaleźć się tam również stoliki z kolorowankami przewidziane dla najmłodszych uczestników imprezy. Ogródek ten jest przestronny i w razie potrzeby mogą wchodzić do niego również rodzice.
 

Jest to zaledwie część z dostępnych animacji, które można wykorzystać na eventach. Gdy zapoznali się już Państwo z zalecanymi animacjami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym artykułem "Jakie Atrakcje Wybrać na Event".Nowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl