Suchy basen z kulkami - Bałwanek


 

 

Bałwanek to nasz świąteczny suchy basen z piłeczkami. Multum kuleczek przypadnie do gustu zwłaszcza najmłodszym gościom na evencie. 
Świąteczny bałwanek wyjątkowo dobrze wpasowuje się w wigilie firmowe oraz jarmarki bożonarodzeniowe.

Z urządzeń bożonarodzeniowych oferujemy również:

Dmuchany Plac Zabaw - Kula Śnieżna, w którym można poczuć sie jak wewnątrz świątecznej pamiątki ze spadającymi płatkami śniegu. 

Dmuchany Zamek do Skakania - Mikołaj, gdzie dzieci mogą się wyszaleć skacząć wśród wigilijnych i bożonarodzeniowych ozdób. 

Karuzela Wenecka kto w dzieciństwie nie marzył o przejażdżce na karuzeli weneckiej? Niespotykana atrakcja z wieloma figurami, malowniczymi fasadami i niesamowitym oświetleniem. Niezwykła atrakcja przewidziana specjalnie na jarmarki bożonarodzeniowe i imprezy firmowe. W okresie świątecznym przyozdabiana jest w bożonarodzeniowe ozdoby. 

Dmuchana Zjeżdżalnia - Mikołaj, zapewnia zabawę na długie godziny. W czasie, której dzieci mogą zjeżdżać niczym na sankach z ośnieżonego szczytu zjeżdżalni. 

Dane techniczne: 

Wymiary urządzenia:  dł. 4m, szer. 4m, wys. 4m.

Zapotrzebowanie na prąd 230V 1kW 16ANowości Zjeżdżalnie Wymiatacze - Tory przeszkód Place zabaw i inne dmuchańce Suche baseny z piłeczkami Karuzele i inne mechaniczne Ścianki wspinaczkowe Urządzenia do rywalizacji Animacje, gry i zabawy Automaty i strzelnice Sprzęt techniczny, scena, namioty, nagłośnienie... Atrakcje mikołajkowo-świąteczneul.Trzmiela 18
60-185 Skórzewo
k. Poznania

tel. 733 833 933
tel. 605 632 237
tel. 530 185 585

E-mail:
biuro@avex.com.pl